Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z opinią, że dorosły facet powinien nosić krótkie tylko na plaże


@TheOneAndOnly: dorosły facet nie przejmuje się takimi opiniami, aczkolwiek to wyłącznie moja opinia, prawda.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: jedyne miejsce, jakie pamiętam, z histerią na tym tle to było liceum, dyrektorka była walnięta z lekka...
Jak jest gorąco i nie jest to miejsce kultu, albo inne wymagające z jakiegoś powodu zachowania powagi sytuacji, to załóż sobie spodenki
  • Odpowiedz
Co ty za głupoty gadasz że dorosły facet musi mieć długie spodnie , jak chcesz w tej chicy jaka teraz jest pocić wory to powodzenia
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: kurde, nie słuchajcie jakiś sfrustrowanych bab czy jakiś pseudo samców alfa. Ja sama zachęcam chłopa do noszenia krótkich, czemu chłop ma się męczyć?

Jeśli babie przeszkadzają krótkie spodenki, tylko dlatego, że są spodenkami to świadczy to o babie.
  • Odpowiedz
Czy na randkę typu spacer/wycieczka zakładacie krótkie spodenki czy jednak tradycyjnie długie?


@TheOneAndOnly: Ja do pracy i na jakieś fajniejsze wyjście noszę tylko długie. Od tego mam bawełniane i lniane chino, żeby mi żaden upał straszny nie był.
Ale spacerek, bieganie czy wyjście do warzywniaka - wrzucam krótkie i bez problemu

Spotkałem się z opinią, że dorosły facet powinien nosić krótkie tylko na
  • Odpowiedz