Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na Wykopie skowyt POPiSowskich trolli na pasku rosyjskich i niemieckich naczelników sięgnął zenitu. Znana lokalna koteria, łasa na pieniądze, bez kręgosłupa etyczno-moralnego i stałości poglądów, 24/7 zawsze na stanowisku, od rana atakuje Konfederację, nazywając pierwsze oficjalne wystąpienie ugrupowania w postaci boss lady Zajączkowskiej na przemian "kompromitacją", "żenadą" albo nawet "hańbą".

Możliwość, że jakaś partia spoza zabetonowanego układu "okrągłego stołu", który rządzi Polską jak folwarkiem od ponad 30 już lat, może być czymś znaczącym w polskim rządzie, wywołuje strach w przyspawanych do koryta świniach, którzy mają całą rzeszę internetowych najemnych siepaczy gotowych wylewać swoje myślowe defekacje na Mikroblogu (bo na głównej nie mają mocy). Alokucja pani Ewy na debiucie w Europarlamencie, i to po polsku, wskazuje, że poza Tuskiem i Kaczyńskim i ich bandą miernych matołków, w polskiej scenie politycznej jest ktoś z jakimś pomysłem innym niż tylko "Unia wie najlepiej, no i tak długo jak robimy co każą, to za bardzo się nie przywalają do tego że defraudujemy publiczne pieniądze". Ktoś kto wie, że bycie europosłem to nie droga do celu "rodzina na dekady w przód na swoim". Ktoś kto chce inaczej niż zazwyczaj.

Wasze lamenty, tani raban i psioczenie to wspaniała kompozycja dla uszu wolnościowców. Pora na coś więcej niż wciąż te same bezbarwne mordy, które kupiły was za grosze.

----------------------------

Każdy komentarz typu:

- ale to #konfederacja jest r0SSkim i/lub niemieckim agentem (i derywaty)
- ale to psycho-ultra-katole ("taki sam jak psycho-ultra-muzułmanie")
- "mogę głosować na nich tylko jak w 100% całość programu będzie taka jaka ja chcę", tudzież: "ale muszą pozbyć się XXX, wtedy będę za"; ergo, "nie ma miejsca na żaden kompromis"
- oklepane memy typu "stolik wywrócony?"
- "ale za europejskie to jedzom i euro też bioro!!"
- "czemu jeszcze nie rozwalili Unii od środka; w końcu są tam cały tydzień?!"
- ogólne "NIE BO TY!!!11one"

Będzie usuwany (w odpowiednim czasie).

Jak nie masz innego materiału do zapostowania oprócz tego samego gówna co zawsze z centrali, to idź pod most pić Amarenę, jak ci na nią zostało. Nie ma zarabiania na wynajem i tuszonkę albo wursta w moim wpisie, łamago. #bekazpodludzi #polityka
Retroop - Dzisiaj na Wykopie skowyt POPiSowskich trolli na pasku rosyjskich i niemiec...

źródło: EU

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Retroop

- ale to #konfederacja jest r0SSkim i/lub niemieckim agentem (i derywaty)

- ale to psycho-ultra-katole ("taki sam jak psycho-ultra-muzułmanie")

- "mogę głosować na nich tylko jak w 100% całość programu będzie taka jaka ja chcę", tudzież: "ale muszą pozbyć się XXX, wtedy będę za"; ergo, "nie ma miejsca na żaden kompromis"

- oklepane memy typu "stolik
  • Odpowiedz
@Retroop z kim prowadziła zajączkowska rozmowy w sprawie obalenia zielonego ładu? Próbowała stworzyć jakąś siłę czy przyszła teraz porwać kartki a konfedebile pieją z zachwytu?
  • Odpowiedz
  • 7
@ArystokracjaPomarancza @pozdroxxx666 @ChristianHorner @thorgoth @ppiasq Kurna, dajesz parę godzin na wymyślenie czegoś, a kompania fuszerki od bandy czworga wciąż to samo: bez dokładnych wykresów i ceduł, nie potrafią nic wymyślić. No i nie będzie złotóweczki na tuszonkę albo wursta, niedorajdy.

Nie zapomnijcie się skasztanić jakimś jękiem o "czarno listo", bo tylko to wam już zostało, 100% przewidywalnym, NPCowym "użytkownikom".
  • Odpowiedz
@Retroop: Nie wiem o co chodzi, oddychaj głęboko bo ostry meltdown dziś zaliczyłeś. Zapytałem tylko o status stolika, którego dr Mentzen tak szumnie zapowiadał wywrócenie przed wyborami.
  • Odpowiedz