Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 163
  • Odpowiedz
  • 2
@LebronAntetokounmpo @sylwke3100 chłopy też mogą zdradzać i duża ilość może przeszkadzać, zgoda. Jednak większość facetów nie ma takich możliwości wymiany parternow jak rękawiczki, więc chłopom nie grozi zbyt duży wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zachodzi problem, przeciętna kobieta i przeciętny chłop, przeciętna kobieta ma szansę na przelotne znajomości z ludźmi poza jej skala atrakcyjności, chłop takich możliwości na 90% mieć nie będzie.
  • Odpowiedz
@Godir17 A skąd wiesz że nie ma? Skoro kobiety nabijają taki licznik to przecież nie z duchem świętym a z facetami (tak z tymi którzy nic nie robią przecież złego)

Poza tym fizycznie facet może być dużo dłużej aktywny seksualnie niż kobieta więc licznik może być o wiele wiele większy nic ci się wydaje

No ale jak się żyje urojeniami to tak jest.
  • Odpowiedz
  • 2
@Walimbrachol: no ogólnie się z tobą zgadzam, mój wpis opisuje problem i zjawisko społeczne. Można po prostu to olać i nie umawiać się z osobami które nam nie pasują. Jednak nie zmienia to faktu, że, to co napisałem ma jakieś poparcie w faktach, duża ilość parternow na pewno nie ułatwia przyszłego związku. Ale z jednym się nie zgadzam, zawsze interesuję mnie przeszłość partnerki, nie chodzi o ilość #!$%@?, chodzi i
  • Odpowiedz
  • 9
@sylwke3100: ale o czym ty piszesz? Twoim zdaniem przeciętny chłop ma takie same możliwości na rynku matrymonialnym co przeciętna kobieta? Przeczytaj to jeszcze raz i zastanów się nad sobą XD
  • Odpowiedz
Z jednej strony określasz to jako urojenia, czyli nie zgadzasz się z tym że ilość partnerów ma znaczenie.


Ale z drugiej strony nazywasz go incelem, czyli sugerujesz że ilość partnerów jednak ma znaczenie, bo przez określanie go jako incel wyśmiewasz fakt że nigdy nie miał partnerki.


To w końcu ilość partnerów ma znaczenie, czy nie?


@
cptyossarian765 - >Z jednej strony określasz to jako urojenia, czyli nie zgadzasz się...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
a z perspektywy czasu to najlepsza decyzja z możliwych, bo po co siedzieć w niesatysfakcjonującym lub toksycznym związku


@Walimbrachol: kocham ten bullshit. Jak laska była w wielu związkach to zazwyczaj leci o toksykach itp. Tylko tak, z jednej strony ciągłe narzekanie na byłych to klasyczny red flag.
A z drugiej strony, nawet jeżeli to prawda, to jeżeli ktoś pakuje się wiele razy do toksycznych związków to też nie brzmi na
  • Odpowiedz
@Godir17: bo to nie tyle ilość co jakość. Tj. myślisz, że taki Henry Cavill miałby problem gdyby jakaś dziewczyna porównałaby go do swojego byłego? Z czym do ludzi. Tzn. na pewno byłyby jakieś kompletnie #!$%@?ęte przypadki, które ciągle by myślały, że mogą lepiej, ale praktycznie żadna młoda kobieta gdyby młody Brad Pitt powiedział jej 'wyjdź za mnie' to by nie #!$%@?ła "Brad, ale jestem jeszcze młoda i chcę się wyszaleć"
  • Odpowiedz
@Godir17 baba to ogólnie raczej kiepska inwestycja. Niewinna pierwsza miłość zależy od wieku, a nie od ilości partnerów. Mnie nie interesuje ilość #!$%@? po jakiej skakała moja potencjalna partnerka, tylko czy jest samodzielna i jak sobie radzi w życiu.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Jasne, że tak może być. Często się zdarza, że osoba, która była w wielu związkach i kończyła je szybko, jest toksyczna i narcystyczna, i to z nią jest problem. Na wykopie panuje jednak mocne przeświadczenie, że zakończenie związku czy zerwanie to porażka i obciążająca karta, a tej trzeba się wystrzegać. Wynika to ze strachu przed odrzuceniem i braku doświadczenia w prawdziwych związkach – zawsze we wpisach to hipotetyczna kobieta
  • Odpowiedz
Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi.


@Godir17: To chyba Ty tak robisz xD Ja co prawda mam niewielkie doświadczenie jak na swój wiek, ale w związkach byłam, różnych chłopów poznawałam i w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby
  • Odpowiedz
Jasne, że tak może być. Często się zdarza, że osoba, która była w wielu związkach i kończyła je szybko, jest toksyczna i narcystyczna, i to z nią jest problem. Na wykopie panuje jednak mocne przeświadczenie, że zakończenie związku czy zerwanie to porażka i obciążająca karta, a tej trzeba się wystrzegać. Wynika to ze strachu przed odrzuceniem i braku doświadczenia w prawdziwych związkach – zawsze we wpisach to hipotetyczna kobieta zdradza lub porzuca
  • Odpowiedz
@Godir17: A ja mam dziewczynę, której byłem pierwszym i to naprawdę widać, w porównaniu z tymi bardziej rozjechanymi ex jak się stara. Nie ględzi mi o toksycznych byłych (bo nie miała), przyjęła dużą część mojego światopoglądu, do tego pracuje nad sobą by być jeszcze lepszą partnerką.
  • Odpowiedz
ciekawy jestem jak rozpoznajesz że miała dużo partnerów?


@szach-perski: każdy mierzy własną miarą więc: złodziej powie że ten to pewnie ukradł, dziecko powie że on pewnie zbiera pieniądze na cukierki a zapytaj laskę ile jakaś inna przykładowa laska miała facetów (tak dla zabawy od niechcenia żuć pytanie) i jak ci odpowie że się pewnie puszcza co weekend to bardzo przybliżoną masz odpowiedź
  • Odpowiedz
@Godir17: i tak i nie
Dziewica -> moze chciec skosztowac z innym potem, dla samej proby jak to jest i jakie ktos ma puloka
Szmaciura -> jesteś kolejnym fiutem i na 100% ktos lepiej robil minete, ktos ruchal od tylu, ktos mial maczuge fiuta. No nie wyroznisz sie a jak juz to w 1 z 50 kategorii.
Normalna dziewczyna- byla w paru zwiazakach w kazdym starala. Wie jak smakuje inny
  • Odpowiedz