Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 168
  • Odpowiedz
@Godir17: @fishery: myślisz, że kukold zlizujacy resztki po innych chłopach jest w stanie mnie obrazić? please ()

Typie, ciało sie myje. Jak już to luźna może być ale to byś chyba musiał wiaderka co noc wsadzać.
  • Odpowiedz
myślisz, że kukold zlizujacy resztki po innych chłopach jest w stanie mnie obrazić?


@SarahC: Typ wyobrażający sobie zlizywanie po penisach innych gości będzie innym mówić co mają myśleć. Śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: Gościu. Co innego nie wiązać się z kobietami które miały wielu partnerów. A co innego robić z tego aferę i je obrażać.
  • Odpowiedz
  • 1
@HrabiaZet: jak widać sporo tu takich, aż się zdziwiłem, że taka gownoburza, dla mnie to dość oczywiste, że kobiety które często zmieniają facetów to słabe kandydatki na coś więcej
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: jak widać sporo tu takich, aż się zdziwiłem, że taka gownoburza, dla mnie to dość oczywiste, że kobiety które często zmieniają facetów to słabe kandydatki na coś więcej


@Godir17: a mezczyzni, ktorzy czesto zmieniaja kobiety? spoko kandydaci na cos wiecej czy tez meh? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17

Im więcej facetów, tym bardziej robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika


To porównywanie jest według mnie najbardziej przykre i smutne w tym wszystkim. Na starcie musiałbyś konkurować z jakimiś chadami. Ehhhh
  • Odpowiedz
@Godir17: Masz rację, ogólnie bardziej niż przebieg w jakimś fizycznym znaczeniu bardziej kluczową rolę odgrywa psychika takiej dziewczyny pod kątem porównywania partnerów. Zarówno w sferze łóżkowej jak i życiowej, bo seksualne doświadczenie ogólnie dobrze mieć jako kobieta, wtedy seks w w związku jest lepszy i nie trzeba dziołchy urabiać ani uczyć różnych rzeczy wtedy. Tylko lepiej można się realizować seksualnie nie będąc przeruchana przez pół miasta, a jeśli już takie
  • Odpowiedz