Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 127
  • Odpowiedz
normalnego chłopa brzydzi

pierwsza niewinna miłość

baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa


@Godir17: skisłem trochę, ale patrząc na "17" w nicku i ilość lat na wykopie wszystko staje się jasne ¯\(ツ)/¯ będziesz starszy to sam będziesz latać za grubymi lochami żeby tylko samemu nie piwniczyć
  • Odpowiedz
@Godir17: Widzisz, a każdy normalny facet który poruchał sobie w młodzieńczym wieku, teraz śmieje się ze sfrustrowanych przegrywów jak Ty piszących takie rzeczy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@biauekWladcaJajek: 17 to nie wiek geniuszu tylko szczęśliwa liczba, nie muszę latać za grubymi babami, a nawet jakbym musiał, to bym nie latał, trzeba się szanować. Nigdy nie miałem problemów w kontaktach z kobietami, co więcej, znajomosc blackpilla i ich sposobu myślenia tylko pomaga xd
  • Odpowiedz
  • 0
@BiauoRycerz: ciągle jestem młody i ciągle sobie rucham, jak się rucha to się nie widzi otaczającego świata i głupot w relacjach między ludzkich? No to współczuję
  • Odpowiedz
@fishery:

Myślisz że kogoś interesują urojenia incela

Z jednej strony określasz to jako urojenia, czyli nie zgadzasz się z tym że ilość partnerów ma znaczenie.

Ale z drugiej strony nazywasz go incelem, czyli sugerujesz że ilość partnerów jednak ma znaczenie, bo przez określanie go jako incel wyśmiewasz fakt że nigdy nie
  • Odpowiedz
  • 80
@fishery: chłopie wziąłeś sobie babę z dużym przebiegiem i właśnie dorabiasz ideologię, a innym piszesz, żeby tego nie robili, cytując klasyka, jak jesteś szczęśliwy to #!$%@? z tobą
  • Odpowiedz
  • 61
@fishery: elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°) prywatne obserwacje wskazują, że ludzie wywyzwajcy innych od inceli i przegrywow sami są właśnie incelami i przegrywami, tylko nieświadomymi, także śmiej się śmiej XD
  • Odpowiedz
@Godir17: Jak tyle ruchasz to niezłe z Ciebie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto to widział uprawiać seks ciągle i tyle czasu mu poświęcać. Normalnie p0lak. Ego urosło od ruchania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Godir17 święta racja i nie ma co słuchać kukoldów powyżej. Miałem takie z dużym przebiegiem, bo bylem zwyczajnie głupi i zaślepiony. Mam teraz nówkę sztukę nie śmiganą i różnica w relacji jest ogromna.
  • Odpowiedz
  • 10
@cacum3: no co z takim facetem, z fizycznego punktu widzenia może brzydzić kobietę, że miał tyle innych bab, ale facet nigdy nie porównuje i nie kalkuluje która baba mu się opłaca, widzi jej fizyczność i dobre serduszko, mu to wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@sledz: a kto powiedział że dużo rucham, napisałem że nie mam problemu z kobietami, nie jestem żadnym ruchaczem, normalne przeciętne doświadczenia
  • Odpowiedz