Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czystość i cnota kobiety zawsze były cenne w historii, teraz oczywiście zrobiono z tego towar którym kobiety sobie handlują najbardziej w historii, ale moim zdaniem ciągle wierność, normalna spokojna przeszłość, ta mityczna czysta karta, bez dzieci, ex badboya czy innego ćpuna, to jedne z ważniejszych rzeczy jakie kobieta może dać facetowi. Przerażaja mnie komentarze co drugiego Mirka który wydaje się pogodzony z losem i tylko czeka aż jakaś łaskawa panna po 30
  • Odpowiedz
Jak jesteś prawiczkiem, możesz szukać dziewicy i być z nią do końca świata.


@Walimbrachol: Problem w tym, że kobiety kłamią, gdy chcą usidlić beciaka. Marnujesz przez to czas, zasoby i emocje, bo pannie "się należy stabilizacja". #!$%@?, że kosztem Twoim i wszystkich Twoich przodków.
  • Odpowiedz
Normalna dziewczyna- byla w paru zwiazakach w kazdym starala. Wie jak smakuje inny fiutek, moze Mariuszek lepiej robil palcowke za to Ty lepiej robisz minete i sie ruchasz ogolnie no i se tak bedziecie do kiedy bedziecie chcieli jak sie poszczesci to do konca. Sprobowala innych knag wiec mniej kusic bedzie.


@niebadzogrem: Ok, cucku. xD
  • Odpowiedz
@Godir17: Ta, teraz się będziesz do przenośni odwoływał. XD Nie wiem czy zmienianie często partnerów jest dobre czy nie. Widziałam nieszczęśliwe małżeństwa które się nie rozeszły ze stażem 30-20 w małżeństwie ale widziałam też nieszczęśliwych randkowników tindera czy fb. Temat jest na pewno skomplikowany oraz warty przemyślenia. Jak widzisz ludzie są różni więc każdemu podejdzie co innego, a ty walisz naracje reee tylko niedotykana 15 letnia dziewica, powodując co najwyżej
  • Odpowiedz
  • 2
@SarahC: 15 letnia dziewice sobie wymyśliłaś, przenośni nie rozumiesz, filozofia o tym jaki to skomplikowany temat, typowa różowa XD nie chce mi się dyskutować z tobą bo i tak połowy nie zrozumiesz a drugą połowę przekręcisz
  • Odpowiedz
walisz naracje reee tylko niedotykana 15 letnia dziewica, powodując co najwyżej uśmiech politowania u czytającego


@SarahC: Jeśli czytającym jest cuck bez honoru, to jestem skłonny się zgodzić z tą tezą.
  • Odpowiedz
  • 2
@sylwke3100: no tak, to prawda, tak samo jak to, że gdy ojciec handlował córkę do małżeństwa to musiała być dziewica bo inaczej była warta mniej od kurczaka na targu. Stare dzieje, było minęło. Facet lubi być pierwszy, lubi zdobywać, jak jesteś nowoczesnym facetem i nie masz takich męskich instynktów no to okej, twoja sprawa
  • Odpowiedz
@Godir17: Zgadzam się, że to naprawdę fajne, gdy wspólnie ze swoją pierwszą dziewczyną odkrywasz seksualność, gdy oboje jesteście czyści. Przeżyłem coś takiego i było to magiczne.

ALE.

Co, jeśli Wam się nie uda (a zwykle pierwszy związek kończy się fiaskiem)? Oboje na śmietnik? Bo zużyci? no niestety, trzeba sobie radzić dalej w życiu.

Dlatego nie ma co ulegać przesadzie. IMO najlepiej, gdy partnerzy mają z grubsza podobny bagaż. Wtedy żadne
  • Odpowiedz