Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 128
  • Odpowiedz
co więcej, znajomosc blackpilla i ich sposobu myślenia


@Godir17: Czekaj czekaj... Czy to nie blackpill nie mowi, ze baba ma w genach racjonalizacje i zakochiwanie sie w kazdym jesli top je pomoze? Tj. chodzi o to, ze jak sie najezdzalo wies, to chlopow sie wycinało a baby brało i one zostawaly potem wiernymi zonami najezdzcow zapominajac o mezach braciach itp?
Bo, kurde, to mi wyglada na sprzecznosc z tym co
  • Odpowiedz
@Godir17: Jedyne z czym się zgodzę, to że mało doświadczona kobieta bardziej boi się odejścia z nieszczęśliwego związku, bo brakuje jej pewności siebie, że znajdzie kogoś innego albo że będzie jej dobrze jako singielce. W pewnym sensie łatwiej ją zdominować i kontrolować. W każdym razie do momentu aż zmądrzeje.

Bo nawet jak zwiążesz się z dziewicą, to ona przecież codziennie spotyka innych facetów, myślisz, że nie będzie robiła porównań albo
  • Odpowiedz
myślisz, że kukold zlizujacy resztki po innych chłopach jest w stanie mnie obrazić? please ()


@Godir17: fishery to landlord władca życia który chciał kiedyś z chętnego przegrywa zrobić słupa i widzę dalej odpisuje na content ze świętego tagu xdd
  • Odpowiedz
@Godir17: 100% racji ale i tak będą próbować Cię wyśmiać i przypiąć jedną z pierdyliarda łatek progresywnie chorych ludzi jak to, że prawdziwy mężczyzna nie będzie mieć z tym problemu xd. Ich model prawdziwego mężczyzny to mężczyzna którego unikają za wszelką cenę. Kobieta nie ma nic piękniejszego do zaoferowania od niskiego przebiegu.
  • Odpowiedz
@Godir17: Zgadzam się w stu procentach. Też gardze kobietami, które dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalną dziewczynę brzydzi to, że jej facet miał setki cip przed nią, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej lasek, tym bardziej ego #p0laka skacze, robi sobie porównania, ta był taka, ta taka, ta miała to, a jedną czy dwie będą wspominać całe życie jako
  • Odpowiedz
  • 1
@naganiaczherculesa: dla kobiet licznik faceta nie ma żadnego znaczenia, facet daje kobiecie bezpieczeństwo i zasoby, przynajmniej w teorii, potem jest jego uroda i męskość, najlepiej jak ma to wszystko razem. Czystość i cnota kobiety zawsze były cenne w historii, teraz oczywiście zrobiono z tego towar którym kobiety sobie handlują najbardziej w historii, ale moim zdaniem ciągle wierność, normalna spokojna przeszłość, ta mityczna czysta karta, bez dzieci, ex badboya czy innego
  • Odpowiedz
Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia


@Godir17: Ilość partnerów interesuje tylko przegrywów, a Chad ma to w dupie i w tym czasie bzika aż gumę spali.
  • Odpowiedz
  • 2
@TwujKasztan: napisałem wyraźnie, ma znaczenie przy budowaniu związku, czad nie ma zamiaru budować czegokolwiek dopóki jest na tyle młody i dynamiczny żeby z tego korzystać
  • Odpowiedz
@Godir17: kobieta "frywolna" i związek nie idzie ze sobą w parze. A jak się już koleżanka "wyszumi" do trzydziestki to i tak wybiera Chada #!$%@?. Także podtrzymuje swoje stanowisko. To jest kilka różnych światów/wymiarów, które ledwo się przecinają.

Podobnie jak sytuacja kiedy huop krytykuje rozwiązłość, ale na rokse pójdzie, bo nie ma innej opcji. Wtedy huop usprawiedliwiony.
  • Odpowiedz
  • 0
@naganiaczherculesa: nie płacze w piwnicy, nazywam rzeczy po imieniu, mam swój światopogląd i #!$%@? mnie k*restwo nie mam nic do kobiet, w tym roku poznałem kilka, z jedną miałem bliska relacje. Nie mam żadnych uprzedzeń do kobiet, do każdej podchodzę z czystą głową, ty po prostu jesteś jakimś wykopowym frustratem który wyzywa ludzi z innym zdaniem i przegląda im profile jak jakiś przygłup, znajdź sobie ciekawsze zajęcie
  • Odpowiedz