Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Godir17: baby z duza iloscia zwiazkow sa coraz bardziej niestabilne z kazdym kolejnym zwiazkiem poniewaz: kazdy nowy zwiazek to nowe motyle w brzychu, nowy haj hormonalny, nowe emocje a baby sa emocjonalne i do emocji ich ciagnie. Babka po np 10zwiazkach mysli sobie ze nuda jest w obecnym zwiazku i jest bardziej sklonna do kolejnej zmiany chlopa byle by poczuc emocje przy poznawanju nowego chlopa
  • Odpowiedz
@fishery: rozmawiając z różnymi ludźmi, wielokrotnie spotykałem się z opiniami podobnymi do OPa, a byli to nieraz dobrze zarabiający normalni ludzie. Mężczyźni dobrej jakości
  • Odpowiedz
@cacum3: ja miałem sporo kobiet i dzięki temu nabrałem skilla w keksie, więc moja partnerka czerpie z tego korzyści. Myślę, że w drugą stronę może wyjść niezła lipa, jeżeli laska która miała wielu partnerów, zwiąże się z Mirkiem, który nie bardzo ogarnia co jest 5 i ma mikrusa 13 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: ciekawy jestem jak rozpoznajesz że miała dużo partnerów? Przecież raczej nie pytasz na początku znajomości, sama też nie opowiada ci o byłych jak jest normalna. Wypytujesz jej znajomych?
  • Odpowiedz
@Godir17:

Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi.


To zdanie wyjaśnia wszystko. OP się po prostu boi porównania. Może gdybyś ruchał tyle co te znienawidzone Polki, to byś się w końcu nauczył i nie trzeba by leczyć kompleksów wysrywami na
  • Odpowiedz
@Godir17 Niestety ale mniejsza ilość partnerów przekłada się na szcześliwszy związek więc nie można sobie wmówić że bagaż emocjonalny nie istnieje... Szczególnie jeżeli poprzednie zwiazki były burzliwe. Może być tak że nigdy nie będzie się już szczęśliwym w monotonnym związku długodystansowym.
  • Odpowiedz
@Godir17 dlatego nie ma kompletnie nic złego w pytaniu potencjalnej laski o poprzednie relacje. Jeśli bawiła się w Ons czy inne fwb to od razu można uciekać.
  • Odpowiedz
  • 17
@jakby_nie_patrzec: jesteś kolejnym przykładem człowieka, którego znam z życia, każdy gość który chwali się jaki to z niego ruchacz i na tym opiera całe swoje życie, to zwykle cioty kończące po 3 ruchach. Po drugie porównania o których pisałem, to porównania wszystkich aspektów w związku, jeśli myślisz że laska tylko patrzy na to jak ktoś rucha to życzę ci powodzenia XD
  • Odpowiedz
@mstasiek: Lubię jak przegrywy dostają piany na ryjach. Takie tam cywilizowane #!$%@? po prętach klatki z małpami.
Drugi powód jest taki że czekam aż całe gówno spłynie w jedno miejsce i hurtowo czarnolistuję. Co jakiś czas czyszczę tak wypok i od razu lepiej się scrolluje.
  • Odpowiedz
@Godir17: Typie, przecież to Ty postanowiłeś napisać wpis, w którym całą swoją "teorię" opierasz na ruchaniu. Pokaż mi gdzie ja się chwalę jaki to ze mnie ruchacz. Nie dość, że nie umiesz czytać, to jeszcze sobie tworzysz jakieś projekcje. W to skąd wiesz jak te "cioty" ruchają nie będę wnikał, ale najwyraźniej coś jednak w sobie mają, skoro dane Ci było się o tym dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Godir17 z Twojego wpisu, aż bije rozgoryczeniem. O nas można powiedzieć przecież to samo, również dokonujemy porównań partnerek i do niektórych zawsze pozostaje jakiś sentyment/słabość. Przecież to działa w obie strony.

Omijaj kobiety z dużym przebiegiem i nie żal się.
  • Odpowiedz
ale facet nigdy nie porównuje i nie kalkuluje która baba mu się opłaca, widzi jej fizyczność i dobre serduszko, mu to wystarczy


Chłop - dobry. Baba - zła, chyba że jest dziewicą zakocha się w mireczku.

Typowy post o relacjach damsko-męskich na wykopie xD
  • Odpowiedz
@maradero Przecież monotonny związek wcale nie musi być szczęśliwy

@Godir17

@cacum3: no co z takim facetem, z fizycznego punktu widzenia może brzydzić kobietę, że miał tyle innych bab, ale facet nigdy nie porównuje i nie kalkuluje która baba mu się opłaca, widzi jej fizyczność i dobre serduszko, mu to wystarczy

@Godir17 I dlatego podczas związku zdradza z inną co też ma
  • Odpowiedz
@Godir17: Znowu syndrom Madonny i Ladacznicy. Dziwki można ruchać, ale na dziewczynę tylko święta dziewica, bo nie musisz obawiać się porównywania z innymi. Obniżasz też ryzyko porzucenia, więc taki układ jest komfortowy. Dodaj do tego naiwny, wręcz dziecinny obraz romantycznego związku aż do śmierci (a to podobno babeczki wierzą w te rzeczy XD) i myślenie o końcu związku jako o porażce (a z perspektywy czasu to najlepsza decyzja z możliwych,
  • Odpowiedz
baby z duza iloscia zwiazkow sa coraz bardziej niestabilne z kazdym kolejnym zwiazkiem poniewaz: kazdy nowy zwiazek to nowe motyle w brzychu, nowy haj hormonalny, nowe emocje a baby sa emocjonalne i do emocji ich ciagnie. Babka po np 10zwiazkach mysli sobie ze nuda jest w obecnym zwiazku i jest bardziej sklonna do kolejnej zmiany chlopa byle by poczuc emocje przy poznawanju nowego chlopa


@woskrosenie: To mit. Największą szanse na
  • Odpowiedz