Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest mi bardzo przykro, bo mimo tego że kocham swoją dziewczynę i jest ona dla mnie cudowna, to jeśli chodzi o wyglad nie do końca jest w moim typie. Było tak w zasadzie od samego początku, że bardziej poderwala mnie charakterem niż wyglądem, nie jest brzydka, po prostu nigdy nie miałem jakiegoś efektu "wow", jeśli chodzi o jej wygląd. Boli mnie to, że oglądam się za innymi laskami na ulicy, seks też jest bardzo słaby. Kocham ją, nie zamierzam zdradzać, a miałem okazję już nie raz, ale zawsze patrze na związek z perspektywa spędzenia reszty życia razem, a ona ma 20 parę lat, ładniejsza już nie będzie.
#rozowepaski #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak najbardziej może być ładniejsza. Dobre ciuchy, odnalezienie swojego stylu, jakieś tam zabiegi u kosmetyczki to są rzeczy które mogą dużo zmienić a które przychodzą z czasem i pieniędzmi. To nieprawda że KAZDA dziewczyna ma swój max na 20 lat. Może to być 35 lat dla niektórych.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak na początku związku seks jest bardzo słaby to nie widzę tu perspektyw, jak pierwsze motylki miną to będziesz coraz bardziej na to i narzekał. Słabe perspektywy jak nie masz różowej co cię pociąga fizyczne.
  • Odpowiedz
@kate_kate: mówisz o rzeczach, które działają jak nie chodzi o keks. Zabiegi u kosmetyczki bez ładowania tony hajsu niewiele dają (to tak jakby mówić, że długie spacery zastąpią minimalną dietę i trening siłowy w chudnięciu). Ale tak, masz rację że można to opóźnić a nawet mieć "renesans" po 30.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: u mnie jest do pewnego stopnia podobnie. Też jestem obiektywnie ładniejszy od swojej, ale jej cechy charakteru są dla mnie bardzo ważne. Cierpliwość, zrozumienie dla mnie, pewna zdolność do adaptacji z moimi zaburzeniami. Uroda przeminie, a charakter zostanie. A co do keksu, spróbujcie coś nowego. Pomaga.
  • Odpowiedz
Też jestem obiektywnie ładniejszy od swojej, ale jej cechy charakteru są dla mnie bardzo ważne


@MajorKusiol: stawiam dolary przeciw orzechom, ze ona o Tobie myśli tak samo - w sensie

Też jestem obiektywnie ładniejsza od swojego, ale jego cechy charakteru są dla mnie bardzo ważne
  • Odpowiedz
@git_commit: nie jest tak. Do mnie zagadywały lepsze dpy niż do niej faceci (pokazała mi najlepszych, mieliśmy bekę z niektórych desperatów). Jestem jak to się mówi na wykopie, chadem z autyzmem xD.
  • Odpowiedz
@git_commit: wirtualna piona i miłego korzystania z życia. Żebym ja znał PUA (heh, znałem, ale wtedy mi się to w głowie nie mieściło!) w liceum i na studiach, to bym nie chodził smutny jak pipa :).
  • Odpowiedz
kocham


Hihi.

jak najbardziej może być ładniejsza. Dobre ciuchy, odnalezienie swojego stylu, jakieś tam zabiegi u kosmetyczki to są rzeczy które mogą dużo zmienić a które przychodzą z czasem i pieniędzmi. To nieprawda że KAZDA dziewczyna ma swój max na 20 lat. Może to być 35 lat dla niektórych.


Jak już odlatywać to na grubo.
  • Odpowiedz
Boli mnie to, że oglądam się za innymi laskami na ulicy, seks też jest bardzo słaby. Kocham ją, nie zamierzam zdradza


@mirko_anonim: daj jej spokój. Najgorsi są niewyzyci frajerzy co podbijają do zajętych lasek, albo wzdychają do randomowych na ulicy. Zbierz się na odwagę i uwolnij swoją brzydką babe, zeby znalazła swojego amatora. Nie okłamuj jej, bo niszczysz swoje i jej życie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dałeś się namówić instagramom i tiktokom, że trawa jest bardziej zielona gdzieś tam dalej. Że zawsze możesz znaleźć coś lepszego. Pozbądź się tego złudzenia i zadbaj lepiej o związek- dlaczego seks jest słaby? Przecież do niego potrzeba 2 osób.
  • Odpowiedz