Wpis z mikrobloga

#przegryw #zalesie #depresja #psychologia #antynatalizm
Moi rodzice wyjawili mi ostatnio pewien sekret. Otóż według nich, gdy byłem dzieckiem to byłem niespotykanie spokojny, grzeczny i cichy. Aż za bardzo, stwierdzili. Mówili, że drugiego takiego spokojnego dzieciaka to ze świecą szukać.

No, czyli to już wiadomo było na starcie, że w życiu raczej za dużo dobrego mnie spotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, czego oni oczekiwali ode mnie?
Ale pewnie im to pasowało, bo przynajmniej mieli spokój i mogli się zajmować sobą
  • 19
  • Odpowiedz
@Xvenowski: Ja byłem inny, raczej głośny, ale dziwny. Lubiłem dokuczać innym dzieciom albo się rozpłakać kiedy mi coś nie pasowało. Lecz przyszedł taki czas, że zacząłem zamykać się w sobie i ograniczać interakcje do niezbędnego minimum.
  • Odpowiedz
@Xvenowski: Cichy, spokojny - jak w tym filmie o Trynkiewiczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie jest tak, że im więcej problemów z gówniarzem w podstawówce [pije %, pali fajki, wagaruje etc] to tym większy spokój w przyszłości. Jak w wieku młodzieńszym nic się nie dzieje to szykuje się ostra patologia jak gówniarz wydorośleje.
Ze mną problemów z małymi wyjątkami nie było i wyrosło co wyrosło ehhh....
  • Odpowiedz
@Xvenowski u mnie do 3 klasy tak było, potem jako tako lepiej, ale dalej trochę dziwak, w średniej szkole zaczęły się używki i byłem jak "normalny" tj. dynamina itd i potem tylko leczenie psychiatryczne
  • Odpowiedz
Nie wiem, czego oni oczekiwali ode mnie?


@Xvenowski: moi chyba myśleli, że jakoś magicznie z tego wyrosnę, ogarnę się i kiedyś tam będę normalny xD
matka mi mówiła, że już jako trzylatek uciekałem od innych dzieci na placu zabaw i nie chciałem się z nimi integrować. od zawsze zamykałem się w swoim pokoju, bawiłem się sam, żyłem we własnym świecie. także od początku było wiadomo, że coś jest mocno nie
  • Odpowiedz
@Xvenowski podobnie było że mną, choć w szkole zawsze zadawałem się z podobnymi do siebie i w sumie było spoko.
Albo twoi rodzice byli mało świadomi albo bali się, wstydzili poruszać tego tematu.
  • Odpowiedz