Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na wakacjach all inclusive w Turcji i naszły mnie takie przemyślenia, że ludzie są po prostu okropni i ohydni (oczywiście nie wszyscy, ale chyba większość) :
Chamstwo na każdym kroku, przepychanie się, wpychanie w kolejki,
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,
Traktowanie innych jak śmieci, zero przepraszam, dziękuję, proszę,
Branie ogromnych ilości jedzenia i picia po to żeby zostawić innym do posprzątania i wyrzucenia,
Walki o leżaki i miejsca do siedzenia, gonitwy i kłótnie z innymi,
Palenie fajek wszędzie i zawsze, przy jedzeniu na tarasie, brodziku z dziećmi. Chcę to pale, a inni niech wdychaja mój smród,
Darcie mordy bez względu na porę dnia i nocy,
Słuchanie muzyki że swoich g---o glosniczkow na basenie, oglądanie na głos jakichś g---o tick tockow czy innego badziewia w hotelowym lobby czy restauracji,

Dawno nie byłam na all inclusive i może po prostu robię się za stara i dretwa na tego typu wypoczynek.

Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow, Turków, trochę mniej Niemców, Brytyjczykow, Francuzów ale z tego co zauważyłam to narodowość nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie.

#wakacje #turcja #przemyslenia
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pojęcie o historii, kulturze, obyczajowośći, stylach architektonicznych z tych okolic etc

@HrabiaZet: XD
Nawet śmiechłem.
Ale mimo że mnie rozbawiłeś to jednak won na czarno.
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: Szukasz atencji? Wystawiasz półnagą dupę i c---i na widok publiczny, to się nie dziw, że samce patrzą. Tak ludzi stworzyła natura, dlatego cywilizowany człowiek jeśli nie chce, aby się ktoś gapił to się ubiera. Dla takich ja ty wymyślono burki, burkini i inne tego typu. A jeśli ktoś jest tłustą świnią, to też powinien korzystać z burkini ze względów estetycznych.
Gen_Y - @I-like-flying-high: Szukasz atencji? Wystawiasz półnagą dupę i c---i na wido...

źródło: The-Burkini-a-piece-of-clothing-splits-society

Pobierz
  • Odpowiedz
@RapIArbuzy @I-like-flying-high: >Nie ma czegoś takiego jak premium experience w Turcji. To tanie wakacje, nieważne jak na nie popatrzysz. Byłem jakiś czas temu na minorce, hotel tylko dla dorosłych i nie było prawie w ogóle polaczków. Rozwiązaniem są kierunki oraz hotele, gdzie polactwo nie dostanie kredytu konsumenckiego.

Oczywiście, że jest coś takiego jak premium experience w Turcji, tylko, że nie w hotelu, któremu zachodnie biuro daje 4*, jak ktoś
  • Odpowiedz
pisałam już wielokrotnie że hotel nie był z tych najtańszych


@I-like-flying-high: to znaczy ile? jak kiedyś podróżowałem na budżecie to różne rzeczy widziałem, w hotelach z cenami od $400 za dobę ryzyko spotkania zachowań o jakich piszesz spada znacząco. Ja osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Jeżeli to Turcja i tygodniowy pobyt kosztował mniej niż te $3000, to spotkań przy cygarze bym się tam nie spodziewał.
  • Odpowiedz
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,


@I-like-flying-high: To, że chłopcy się na Ciebie patrzą to jest bardzo niska cena za to, że masz 100x łatwiejsze życie od przeciętnego mężczyzny
  • Odpowiedz
  • 0
chętnie się dowiem, powiedz mi coś o Turcji, tylko nie o leżaku pod hotelowym blokiem, ani o podróbach torebek na bazarze czy o jedzeniu...a o historii, architekturze, kulturze, ludziach itp...


@HrabiaZet Turcy to nie Arabowie i mimo bliskości oraz religii różnią się kulturowo.

Żebyś mnie nie atakował, jak innych wyżej to uprzedzam - zjechałem całą Turcję od Edirne po Ani i od Amasyi po Antiochię. Nawet trochę po turecku mówiłem kiedyś.
  • Odpowiedz
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,

@I-like-flying-high: spokojnie, muzułmanie już wynaleźli na to sposób, przecież to niedopuszczalne żeby ktoś ci np. patrzył w oczy bo to literalnie molestowanie.
Elberus - >Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz