Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na wakacjach all inclusive w Turcji i naszły mnie takie przemyślenia, że ludzie są po prostu okropni i ohydni (oczywiście nie wszyscy, ale chyba większość) :
Chamstwo na każdym kroku, przepychanie się, wpychanie w kolejki,
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,
Traktowanie innych jak śmieci, zero przepraszam, dziękuję, proszę,
Branie ogromnych ilości jedzenia i picia po to żeby zostawić innym do posprzątania i wyrzucenia,
Walki o leżaki i miejsca do siedzenia, gonitwy i kłótnie z innymi,
Palenie fajek wszędzie i zawsze, przy jedzeniu na tarasie, brodziku z dziećmi. Chcę to pale, a inni niech wdychaja mój smród,
Darcie mordy bez względu na porę dnia i nocy,
Słuchanie muzyki że swoich g---o glosniczkow na basenie, oglądanie na głos jakichś g---o tick tockow czy innego badziewia w hotelowym lobby czy restauracji,

Dawno nie byłam na all inclusive i może po prostu robię się za stara i dretwa na tego typu wypoczynek.

Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow, Turków, trochę mniej Niemców, Brytyjczykow, Francuzów ale z tego co zauważyłam to narodowość nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie.

#wakacje #turcja #przemyslenia
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turcja to mocny powrót do przeszłości... Udając sie tam z marszu trzeba odrzucić wiele zachodnich standardów. Generalnie idealny kierunek dla absolwentów chłopskiego rozumu i 40+, nie młodej kobiety, szczególnie samej.
  • Odpowiedz
@BrowserStack: nie, nie było 1300 za tydzień i nie zamierzam pisać bo mi się już nie chce czytać wypocin ekspertów którzy i tak wszystko wiedzą najlepiej. Wg wykopowych ekspertów wakacje to tylko prywatnym odrzutowcem do bungalowa w Malediwach, w przeciwnym wypadku jesteś biedakiem i burakiem więc na nic nie narzekaj. Mam wrażenie że wielu tutaj komentujących na wakacjach to byli co najwyżej na koloniach w Jastarni a zachowują się jak
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: no to oczywiste że były to jakieś tanie wakacje w pseudo 4 gwiazdkach. Każdy trochę bardziej rozeznany człowiek wie, że 5* w Egipcie, Tunezji, Algierii czy Turcji to są wyłącznie uznaniowe i nawet się nie zbliżają poziomem do naszych 3 gwiazdkowych, a all inclusive to najpodlejsze żarcie robione na tony dla wygłodniałych mas turystów, którzy jadą na najtańsze wakacje w ofercie biur podróży. Poleć na tydzień do Lara Barut
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: ale wiesz, że to jest tani kierunek i naciąga się tam wszystko co tylko możliwe i pudruje trupa, byle dać te gwiazdki? gdyby to nie był jeden z najtańszych hoteli w Turcji , to już dawno byś wkleiła jego nazwę

już dawno było wyjaśnione, tanie wakacje to lep na ludzi wykonujących najprostsze prace, a w tych raczej nie ma noblistów. efekt opisany w 1 poście

jedź do Afganistanu i
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: 1) nie leci się latem do Turcji xD P---------k idealny- dobra temp i nie ma właśnie tych patologicznych Januszy 2) Ubierz szary strój jednoczęściowy jak nie chcesz być oglądana, taka już ewolucyjna facetowa natura, że patrzy. 3) Pamiętaj, że to jednak każdego urlop i ludzie wrzucają mocno na luz, ja np. zakładam hawajkę i piję p--o od rana, ale fakt raczej nie zanieczyszczam otoczenia hałasem/ dymem itd.
  • Odpowiedz