Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na wakacjach all inclusive w Turcji i naszły mnie takie przemyślenia, że ludzie są po prostu okropni i ohydni (oczywiście nie wszyscy, ale chyba większość) :
Chamstwo na każdym kroku, przepychanie się, wpychanie w kolejki,
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,
Traktowanie innych jak śmieci, zero przepraszam, dziękuję, proszę,
Branie ogromnych ilości jedzenia i picia po to żeby zostawić innym do posprzątania i wyrzucenia,
Walki o leżaki i miejsca do siedzenia, gonitwy i kłótnie z innymi,
Palenie fajek wszędzie i zawsze, przy jedzeniu na tarasie, brodziku z dziećmi. Chcę to pale, a inni niech wdychaja mój smród,
Darcie mordy bez względu na porę dnia i nocy,
Słuchanie muzyki że swoich g---o glosniczkow na basenie, oglądanie na głos jakichś g---o tick tockow czy innego badziewia w hotelowym lobby czy restauracji,

Dawno nie byłam na all inclusive i może po prostu robię się za stara i dretwa na tego typu wypoczynek.

Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow, Turków, trochę mniej Niemców, Brytyjczykow, Francuzów ale z tego co zauważyłam to narodowość nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie.

#wakacje #turcja #przemyslenia
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I-like-flying-high: Dziś wróciłem z All-In z Rodos. Duży kompleks, fajna atmosfera, normalni ludzie, 3 gwiazdki, muzyka tylko z baru, hotel z tych tańszych itp.

Jedyny problem pojawił się wtedy gdy 3 dni temu wpadła grupka +- 10 bananów z Polski lat 20-25. Wtedy przestali zwracać uwagę na innych, darcie ryja i nawaleni jak 102. Ogólnie było widać pogardę w oczach wizytujących dla tych śmieci.

Co do patrzenia się na dupę
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high byłem ostatnio w 5* w Polsce, a teraz siedzę na Majorce w 4* i szczerze mówiąc standard i zachowanie ludzi w Polsce były gorsze w porównaniu do Majorki. Tak, jak piszesz: przepychanie się do jedzenia jakby miało zabraknąć, ciągle wpychanie się w kolejki, puszczanie krzyczących dzieci samopas tak jakby innym to nie przeszkadzało, parkowanie pod samym wejściem do hotelu, mimo braku miejsc parkingowych, no i oczywiście obczajanie każdej laski i
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: kobieto, lecąc do Turcji czy do innego łatwo dostępnego kierunku resortowego nie spodziewaj się, że będziesz obcować z inteligencją i ludźmi którzy przyjechali filozofować. Największe barachło za parę tysięcy leci tam i zachowuje się jakby je spuszczono że smyczy
  • Odpowiedz
@thorgoth: Ty serio usprawiedliwiasz zwyrolskie gapienie się na c---i albo dupe obcej baby, tylko dlatego, że teoretycznie nie jest to zabronione? Czyli jak nałożę okularki przeciwsłoneczne i stanę przed przedszkolem na cały dzień to też będziesz mnie bronił?
  • Odpowiedz
no ale ona ma zupełną racje - Turcja to nie jest arabski kraj


@thorgoth:

widzę że wiem znacznie więcej od ciebie, zobacz sobie gdzie są kraje arabskie a gdzie Turcja. Albo żyj sobie dalej w swojej niewiedzy tylko nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.


@I-like-flying-high: Chodzi o mental i religię. Widać ani Ty ani ten Twój rycerzyk powyżej nie macie właśnie pojęcia. pojechałaś po prostu pomoczyć doopę w
  • Odpowiedz
za to ty cymbale masz ogromne pojęcie o wszystkim skoro odróżnienie islamu od arabów przerosło twoje możliwości ¯\(ツ)/¯


@thorgoth: walcz dzielnie rycerzu xd Mam pojęcie o historii, kulturze, obyczajowośći, stylach architektonicznych z tych okolic etc. A Wy macie pojęcie o brudnym leżaku pod tureckim hotelem i tyle :) Typowe kopiuj-wklej nizin społecznych.

zamiast przyznać się do błędu albo po prostu zamilknac to dalej brniesz w swojej głupocie jeszcze bardziej się
  • Odpowiedz