Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na wakacjach all inclusive w Turcji i naszły mnie takie przemyślenia, że ludzie są po prostu okropni i ohydni (oczywiście nie wszyscy, ale chyba większość) :
Chamstwo na każdym kroku, przepychanie się, wpychanie w kolejki,
Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,
Traktowanie innych jak śmieci, zero przepraszam, dziękuję, proszę,
Branie ogromnych ilości jedzenia i picia po to żeby zostawić innym do posprzątania i wyrzucenia,
Walki o leżaki i miejsca do siedzenia, gonitwy i kłótnie z innymi,
Palenie fajek wszędzie i zawsze, przy jedzeniu na tarasie, brodziku z dziećmi. Chcę to pale, a inni niech wdychaja mój smród,
Darcie mordy bez względu na porę dnia i nocy,
Słuchanie muzyki że swoich g---o glosniczkow na basenie, oglądanie na głos jakichś g---o tick tockow czy innego badziewia w hotelowym lobby czy restauracji,

Dawno nie byłam na all inclusive i może po prostu robię się za stara i dretwa na tego typu wypoczynek.

Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow, Turków, trochę mniej Niemców, Brytyjczykow, Francuzów ale z tego co zauważyłam to narodowość nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie.

#wakacje #turcja #przemyslenia
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał


@I-like-flying-high: oczy służą do patrzenia i nie masz najmniejszego prawa zabraniać komukolwiek kierować wzroku gdziekolwiek, naucz się to ignorować albo nie łaź z dupom na wierzchu (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Chamstwo na każdym kroku,

Patrzenie się chamsko na c---i i dupe w stroju kąpielowym,


@I-like-flying-high: Nie świeć dupą i cyckami, nie będą patrzeć. Najpierw wywalasz na widok publiczny, aby pokazać, a później lamentujesz. Przypuszczam, że nie ma zbytnio na co patrzeć i o to te lamenty.
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: Na basenie to sobie możesz nosić nawet stringi, ale teraz takie czasy, że po ulicach chodzą babska z odsłoniętym całym obsranym dupskiem, albo oponą bęben jak po calgonie, obrośnięty tkanką tłuszaczową.
Weź zwróć takiej uwagę, to obrażona. Jeszcze jak jest zgrabna, to pół biedy, nikogo nie obrzydza, to świadczy tylko o jej niskiej kulturze.
Natomiast jak chodzi taki wieloryb 80kg + waga ciężka, to robi się niedobrze na sam
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high wg mnie wakacje w all inclusive to nie są serio wakacje bo jadą w takie miejsce te same osoby co budują parawany nad polskim morzem. Poza tym nie rozumiem czemu ludzie z własnej woli jadą do Turcji by leżeć przy basenie lub pływać w basenie w okresie gdy jest tam najwyższa temperatura w roku i najgorsze słońce. Jak mi powiesz że do tego nie smarowałaś się cała kremem z spf
  • Odpowiedz
4* podobno 'premium experience'.


@I-like-flying-high: hahahahah Turcja i "premium experience" 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
  • Odpowiedz
Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow


@I-like-flying-high: XDDDD faktycznie premium towarzystwo.
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high rozczarowanie ludźmi koi przebywanie w miejscach, gdzie jest ich mało. Albo są tylko tacy, co do których jesteś pewna ich zachowania (kumple i normalna rodzina). Mnie wszystkie al inkluzywy w-------y, więc na nie nie jeżdżę. Możesz też wybierać mniej popularne kierunki (dają wytchnienie od ludzi, a nierzadko mają także inne walory, niż tylko mało ludzi), latać poza głównym sezonem (brak kąpieli w tureckim morzu w niczym nie umniejsza najczęściej dobrej
  • Odpowiedz