Wpis z mikrobloga

Lizak to idealny przykład na to, że wywiadów z takimi ludźmi jak on nie wolno brać na poważnie. Słuchanie ich to jak historie osiedlowego NPC farmazoniarza. Kilka miesięcy temu: "Kocham Agatę i ją wspieram. Nie przeszkadza mi jej działalność. Fajnie że jest niezależna i sobie zarabia". Lizak teraz: "Tak przeszkadzało mi to. Nie popieram i nie mam zamiaru tego promować".

Lizak nie bez powodu chudy jest. Jego sylwetka odzwierciedla jego osobowość, czyli trzcinę kołyszącą się na wietrze w zależności od tego jak zawieje wiatr. W tym przypadku wiatr wydarzeń.

#famemma
ZanZani - Lizak to idealny przykład na to, że wywiadów z takimi ludźmi jak on nie wol...

źródło: bad

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 39
@ZanZani jak mu szpary uchylała to musiał mówić że mu nie przeszkadza bo by przestała połykać a teraz już może mówić co chce ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co nie zmienia faktu że jest pustym workiem z kośćmi i wydmuszka na szczycie.
  • Odpowiedz
  • 3
@ZanZani: a na dokładkę i nie chcę wcale Ciebie obrażać czy coś ale pomysł, że dzięki temu, że śledzisz takich ludzi, fascynujesz się nimi itp. To on nie musi faktycznie pracować i wiedzie dostatnie życie. Don't make stupid people fameous. Nawet nie wiem kto to jest.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@sir: Gorzej. Ja nie mam nic do tego że takie osoby zarabiają. Problem jest w tym, że gośc nic sobą totalnie nie wnosi. Nie jest prawilniakiem, typowym debilem, trolem, ani nawet dobrym pajacem do wyśmiania. Zapycha friki bo miał szczęśćie że się tam znalazł przez znajomości.
  • Odpowiedz
  • 29
@ZanZani: trzeba jeszcze pamiętać o urwanej nodze sequento xD

I wielkiemu gadaniu, że #!$%@? alanika i sequento, a jak dostał na #!$%@? na kanapie to nawet nie wstał XDDD
  • Odpowiedz
W ogóle nie ma co brać ludzi na poważnie to co gadają w wywiadach itp. Przed kamerą to prawie każdy zasady, lojalność, miłość ponad urodę, przyjaźń ważniejsza niż kasa itp.
Tylko czesto rzeczywistość się potem nie zgrywa z słowami. Nie trzeba zakładać, że każdy kłamie, ale polecam trochę scepcytyzmu jeśli kogoś nie znamy
  • Odpowiedz
@ZanZani

Lizak nie bez powodu chudy jest. Jego sylwetka odzwierciedla jego osobowość,


Też to zauważyłem. Żeby #!$%@?ć masę trzeba mieć trochę charakteru. Żeby powiedzieć babie stop i zachować swoją godność kosztem cipy też trzeba mieć trochę charakteru. Żeby zrobić dobry trening sztuk walk też trzeba mieć trochę charakteru. Po walce z Sequento można się domyśleć jak te jego treningi latami, teraz po 2 dziennie podobno, wyglądały. Przyjazne pykanie się z kolegami,
SuperTimor435 - @ZanZani 
 Lizak nie bez powodu chudy jest. Jego sylwetka odzwiercied...
  • Odpowiedz
@ZanZani ja mam beke z tego jak mówi że nie przeglądał jej ofa i nie widział tych zdjęć a pewnie codziennie je oglądał i płakał w poduszkę że jego dziewczyna to #!$%@?
  • Odpowiedz
Nie przeszkadza mi jej działalność.


@ZanZani: nie żeby coś ale pokaż mi fragment w którym on tak mówi. kompletnie nie interesuje mnie reszta, chce tylko potwierdzenie, że tak twierdził bo dla mnie on od zawsze ja za to #!$%@?ł.
  • Odpowiedz