Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze gdy patrzę co u starych znajomych, rówieśników czy innych których znałem dziwie się, że każdy kogoś poznał i każdemu jakoś ułożyło się życie tylko nie mi. Myślę sobie, może niepotrzebnie uwierzyłem w #blackpill? Hmm ale przecież to nie jest tak, że dowiedziałem sie o blackpillu i przestałem próbować. Więc może popełniłem jakiś błąd? Może był ktoś obok z kim mógłbym być ale tego nie zauważyłem? Może trzeba było podjąć jakieś inicjatywy będąc w wieku nastoletnim lub mając 2X lat bo przecież to idealny moment na szukanie kogoś?
Wychodzę z założenia, że każdy ma swoje 5 minut. Takie 5 minut to chyba właśnie wiek 20-25 lat, gdzie masz peak socjalizacji + peak jeśli chodzi o wolne kobiety. Jak prześpisz ten okres jak ja to over.

#zalesie #zwiazki #tinder #relacje #przegryw #mlodosc #agepill #podrywajzwykopem #feels #zycie #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze gdy patrzę co u starych znajomych, rów...

źródło: create-a-premium-wojak-and-crypto-meme-videos

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobry bait. Czyli gdybyś nie wierzył w blackpill który jest taką samą prawdą jak fakt że musisz płacić podatki, to byłoby inaczej? Lol
Ja jestem brzydki, byłem na studiach i gdzie ten mój peak socjalizacji? Siedzę w piwnicy tak samo jak siedziałem a na imprezę nikt nigdy mnie nie zaprosil + mówili mi że tylko znajomi mogą jak pytałem się czy też mogę. . Może miałem jeszcze pajacyki robić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Myślę sobie, może niepotrzebnie uwierzyłem w #blackpill

Kazdy kto ma mozg i oczy to po rozpoczeciu 1 jakichkolwiek relacji spolecznych w zyciu od razu zauwaza blackpilla
To nie jest cos w co sobie mozna "wierzyc" bo blackpill to po prostu tyle ze ludzie atrakcyjni maja latwiej i tlumaczenie czemu a nie takie akurat np proporcje sa atrakcyjne a to ze wy sobie dorabiacie teorie ze uuuuu mam
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: oczywiście bo mówimy tutaj o skrajnej brzydocie gdzie znacznie od przeciętnego człowieka odstajesz. Wtedy jesteś traktowany niejako jako trędowaty. I nie mów mi, że sobie wymyślam bo pewnie wyglądasz w miarę "normalnie", więc nie wiesz jak to jest i tego ci nie życzę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To poczytaj o female gaze, albo się dostosujesz do tego czego kobiety szukają i wykorzystasz statystykę i blackpill na swoją korzyść, albo przełknij gorzką pigułę i odpuść sobie całkowicie. Wtedy gierki, alko, narko i bajlando
  • Odpowiedz
Może trzeba było podjąć jakieś inicjatywy będąc w wieku nastoletnim lub mając 2X lat bo przecież to idealny moment na szukanie kogoś?


@mirko_anonim: to chyba oczywiste ze będąc normalny facetem musisz samemu podjąć inicjatywe, bo żadna laska sama cię nie wyrwie z piwnicy?

Wychodzę z założenia, że każdy ma swoje 5 minut. Takie 5 minut to chyba właśnie wiek 20-25 lat, gdzie masz peak socjalizacji + peak jeśli chodzi o wolne kobiety. Jak prześpisz ten okres jak ja to
  • Odpowiedz