Wpis z mikrobloga

Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Największa represja wobec alkoholików po 89' xD

Trzeba to opić wodą z limonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Módlmy się za weekendowych meneli, czekają ich ciężkie chwile xd

#alkohol #alkoholizm #warszawa #wiadomosci #niepopularnaopinia #zdrowie #neuropa
tomosano - Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Najwięk...

źródło: temp_file6033041842868979506

Pobierz

Czy nocna cisza alkoholowa to dobry pomysł?

  • Tak 45.5% (2455)
  • jeszcze jak 14.0% (755)
  • Nie 30.2% (1629)
  • alkohol to moje paliwo 10.4% (560)

Oddanych głosów: 5399

  • 113
  • Odpowiedz
@tomosano niejako odpowiedzialność zbiorowa. Niestety w takim nie sprawiedliwym żyjemy świecie. Ty nie kupisz alkoholu bo jakiś debil się #!$%@? i zrobi burdę, a dla innych to najprostrze rozwiązanie problemu i cyk pora na CSa.
  • Odpowiedz
@tomosano docenisz kiedy będziesz musiał odwiedzić SORu gdzie najebusow traktują jak VIPów, a Ty sobie posiedzisz 8h bo złamanie czy zszywanie może poczekać.

W miastach gdzie cisza alkoholowa została już wprowadzona służba zdrowia została mocno odciążana od wieczornych imprezowiczów którzy już nie wpadają na pomysł by wetknąć komuś dyszy wtryskarki w dupe. Świeć Panie nad duszą Fidola.
  • Odpowiedz
@tomosano: Zdarzyło mi się to może raz że kupowałem alko w nocy bo zabrakło na imprezie.
A tak może i lepiej. Każdy normalny ma jakiś zapas lub kupi wcześniej
Ja bym jeszcze małpki wywalił

Mam nadzieje że nie dojdzie to do takiego poziomu jak w Norwegii czy Islandii gdzie jest tylko jeden dedykowany sklep gdzie możesz kupić alko powyżej 3% xD
  • Odpowiedz
@tomosano: żyje w #!$%@?łku w którym to działa już parę lat i muszę przyznać, że to dobry pomysł. Sam jestem entuzjastom alkoholu, ale jak ktoś chce się napić to kupi do 23, a po 23 to alkohol nie sprowadza nic dobrego
  • Odpowiedz