Wpis z mikrobloga

Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Największa represja wobec alkoholików po 89' xD

Trzeba to opić wodą z limonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Módlmy się za weekendowych meneli, czekają ich ciężkie chwile xd

#alkohol #alkoholizm #warszawa #wiadomosci #niepopularnaopinia #zdrowie #neuropa
tomosano - Mamy to, nocna cisza alkoholowa w Warszawie została przegłosowana. Najwięk...

źródło: temp_file6033041842868979506

Pobierz

Czy nocna cisza alkoholowa to dobry pomysł?

  • Tak 45.4% (2521)
  • jeszcze jak 13.9% (770)
  • Nie 30.3% (1684)
  • alkohol to moje paliwo 10.5% (583)

Oddanych głosów: 5558

  • 114
  • Odpowiedz
Gdyby wprowadzili to na skale krajową to bym hejtował, ale tak jak sobie regionalnie taką rzecz przegłosowali - jak najbardziej na propsie. Od zawsze uważałem, że lokalsi powinni mieć większą władzę w rękach, bo lepiej wiedzą jakie są ich lokalne problemy i łatwiej rozliczać odpowiedzialnych za zmiany.
  • Odpowiedz
@tomosano: Dla człowieka który pije od święta to nie zrobi różnicy, bo taki kupi sobie na zapas.

Ten zakaz najbardziej uderzy właśnie w patologicznych alkoholików którzy co wieczór opróżniają baryk jak odkurzacz i nie potrafią utrzymać flaszki na zapas
  • Odpowiedz
@Protectorx: idąc ta logiką należałoby zakazać sprzedaży samochodów bo ludzie prowadząc je powodują wypadki xD Alkohol nie jest przyczyną problemów, tylko niedostosowanie umysłu spożywających do jego działania a z tym nikt nic nie robi xD Ciekawe jak popyt/podaż zareagują, może się przeniosą na Pragę z imprezami, może powstaną jakieś mikro knajpy
  • Odpowiedz
@Bujak: ja jestem za tym, żeby to na całą warszawę rozszerzyć. Serio - mieszkam niedaleko nocnego i czasem okna nie mozna po północy otworzyć bo jakieś akcje się dzieją. Szkła wszedzie porozwalane. Dramacik.
  • Odpowiedz