Wpis z mikrobloga

Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego.
Dowiedziałem/am się, że w przeciwieństwie do angielskiego litera y jest samogłoską i zrozumiałem/am, dlaczego jest tak wiele zyk, cz, sz, rz. Nauczyłem/am się również, co oznaczają znaki ó, ś, ź, ń. Mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł/mogła czytać mikroblogi na Wykopie bez użycia tłumacza.()

#nauka #porea #korea
josb515 - Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego. 
Dowiedziałem/am się, że w p...

źródło: KakaoTalk_20240706_123509139

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
@josb515: z jednej strony na wykopie podłapiesz wiele współczesnych trendów w Polsce, z drugiej strony będziesz mieć wypaczone spojrzenie na kwestie egzystencji w Polsce, kultury, poczucia wyższych wartości i traktowania się nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście tutejsi internetowi napinacze zupełnie inaczej zachowują się w życiu codziennym.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 23
Na szczęście tutejsi internetowi napinacze zupełnie inaczej zachowują się w życiu codziennym


@bdg-bro: To nie stanowi problemu, ponieważ jest dokładnie takie samo jak w Korei.
Według opinii w internecie Korea Południowa i Północna już zostały zjednoczone siłą, Stany Zjednoczone bezpłatnie wspierają Koreę swoją armią, a Japonia przeprasza za wojnę, przekazując co roku 50% budżetu rządowego Korei.. :)
  • Odpowiedz
@josb515: Jak nie będziesz rozumieć co ludzie tutaj piszą, nawet używając translatora, to się nie przejmuj. Ja też wielu z nich nie rozumiem.
  • Odpowiedz