Wpis z mikrobloga

Zacząłem się rozglądać za mieszkaniem, oczywiście kredyt jest nieunikniony w moim przypadku. Jest w ogóle jakiś sensowny sposób na sprawdzenie swojej zdolności kredytowej? Czy wszystko wyjdzie w praniu w momencie jak już znajdę konkretną nieruchomość i o ten kredyt zaaplikuję? Przeraża mnie to wszystko jeśli mam być szczery.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typeczek: pójdź do pośrednika, np @marcpol
Pośrednik kredytowy jest wynagradzany przez bank, nie.placisz za wyznaczenie teoretycznej zdolności
Ona może się różnić od tego co finalnie powiedzą analitycy banku, ale masz w miarę dobre przyblizenie
  • Odpowiedz
@typeczek:

Jak jestes z Wawy albo okolic to moge polecic znajomego doradce ktory wszystko ogarnie. Nic nie placisz, prowizje mu wyplaca bank.
  • Odpowiedz
na ile rzetelne to jest i czy taka usługa kosztuje?


@typeczek:

Jest bardzo rzetelne. Musisz tylko podać kilka danych.
Na grupkach na FB można to robić anonimowo.
Koszt: 0zł. Doradca kredytowy dostaje wynagrodzenie (prowizję z banku) tylko w momencie gdy zdecydujesz się na kredyt.
  • Odpowiedz
Zacząłem się rozglądać za mieszkaniem, oczywiście kredyt jest nieunikniony w moim przypadku. Jest w ogóle jakiś sensowny sposób na sprawdzenie swojej zdolności kredytowej? Czy wszystko wyjdzie w praniu w momencie jak już znajdę konkretną nieruchomość i o ten kredyt zaaplikuję? Przeraża mnie to wszystko jeśli mam być szczery.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt


@typeczek: Mokro, beton nie schnie, sucho, beton peka.
Cena betonu spada? Źle bo
  • Odpowiedz