Wpis z mikrobloga

Dla mężczyzny nie ma chyba nic gorszego niż córka, która skończyła jako samotna matka.

Masz dziecko, dbasz o nie, pracujesz na nie, wychowujesz aż nie „ucieknie w świat” najczęściej na studia. Każdy chciałby, aby ich córka na studiach poznała fajnego faceta, skończyła uczelnię a potem praca, ślub, dom, dzieci. Ale ile razy dzieje się tak, że dom opuszcza piękna nastolatka a wraca zniszczona fizycznie i psychicznie kobieta i do tego w ciąży albo z dzieckiem…

U mnie w mieście był taki przypadek – fajni rodzice, córka mogłaby być modelką i co? I g---o, bo na studiach zaczęło się chlanie, ćpanie, ruchanie po kątach – ludzie mówią, że potrafiła obrobić nawet dwóch typów na raz w kiblu w klubie i nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda. Skończyło się Erasmusem, z którego wróciła w ciąży, no historia jak z telenoweli albo pasty.

Teraz jej ojciec zamiast mieć fajnego zięcia i pomagać im budować dom, to ma na utrzymaniu tłustą, bezrobotną córkę, która „może kiedyś” wróci na studia oraz wiecznie opalonego wnuka, przez którego szanse na poważny związek jego dziecka spadają poniżej zera. Oczywiście tatuś czekoladki nie pomaga finansowo przy swoim synu…

Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie smutku, jaki musi czuć ten człowiek.

#rodzina #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #madki #tinder
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wqeqwfsafasdfasd
Znam taką historię.
Laska wyjechala z wiochy, miasto imprezki etc.
Znalazła se chlopa bo ciaza, gosc przystojny, pracuje ale dwie lewe ręce do roboty.
Ogółem ona sie n------a i gadala że żałuję bo mogła mieć murzyna xd mowie wtf, a ta p------i że są w separacji i gość 28lvl a juz kilka raz byl na odwykach xd
Skąd one biorą tych facetów
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: tak faktycznie było kiedyś kiedy dziecko było wychowywane przez rodzinę dzisiaj dzieci nie są wychowywane przez rodziców tylko przez media społecznościowe i przez państwo a tata i mama a szczególnie tata mają bardzo ale to bardzo mało do powiedzenia w kwestii wychowawczej co najwyżej są oddawania pieniędzy tyle
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Prawdopodobnie ten ojciec po prostu zawiódł wychowawczo. Wiedza o rodzicielstwie i wychowaniu w Polsce jest słaba. A o już świadomości o tym jak ważne dla człowieka, a szczególnie dla córki jest pozycja, kontakt i wychowanie przez ojca to już kompletnie leży. Słabi mężczyźni tworzą słabe rodziny.
  • Odpowiedz
bardziej niż moje samotne macierzyństwo na pewno martwiłby go nieodpowiedni kandydat u mego boku :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Co do tej czesci to sie zgadzam, gorsze od posiadania córki bedacej samotna matka jest córka bedaca matka w zwiazku z typem który ja n--------a.

Co nie zmienia faktu ze jedno i drugie to dno, mowimy tylko które jest nizej.
Pomagac córce by nie zdechla? Tak. Byc dumnym, cieszyc sie i "wspierac"? Nie ma
  • Odpowiedz
ludzie mówią, że potrafiła obrobić nawet dwóch typów na raz w kiblu w klubie i nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda


@wqeqwfsafasdfasd: ja nie zdziwiłbym się gdyby to było zwykłe małomiasteczkowe p1erd0lenie
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd bzdura. Nic sie nie dzieje bez powodu. Ojciec nie mial w ogole autorytetu, nie liczyla sie z jego zdaniem. Mamusia wcale nie pomagala, a jeszcze w skrytosci pewnie popierala coreczke w pato zachowaniach. W dodatku pewnie jej zabraniali wszystkiego, zamiast rozmawiac i wytlumaczyc, ze cos jest zle. Nie da rady kontrolowac dziecka, bo i tak znajdzie sposob zawsze aby zrobic swoje. Efekty pozniej widac.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd moja siostra się hajtnęła z gościem, wszystko po bożemu, jeszcze dzieci nie mieli i co? Pojechal na zlot absolwentów i zaruchal rozwódkę z bachorami. Jeszcze j----y oszukiwał kilka miesięcy zanim się wyprowadził bo już wił se nowe gniazdo. Więc przestań demonizowac kobiety i podawać taki przykład, bo wszyscy są siebie tak samo warci.
  • Odpowiedz
Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie smutku

@wqeqwfsafasdfasd: Ja sobie za to nie umiem wyobrazić po c--j się tym zajmujesz xD (zapewne dlatego, że nigdy nie trzymałeś za rękę i tak sobie znajdujesz wymówki przegrywa wykopowego typu "lepiej nie r----ć niż mieć córkę p0lkę"). Znasz całą historię jakiejś randomowej baby, rozkminiasz co się mogło udać a co nie i co jej stary sobie o tym myśli. Ciekawe czy tak
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: no nie wiem, według mnie gorsze by było, gdyby córka związała się z przemocowcem, który by ją n---------ł a ona nie umiałaby od niego odejść. samotna matka to ból d--y tylko wśród katolickich wieśniaków z podstawowym wykształceniem i ich potomków, czyli przegrywów.
  • Odpowiedz