Wpis z mikrobloga

Dla mężczyzny nie ma chyba nic gorszego niż córka, która skończyła jako samotna matka.

Masz dziecko, dbasz o nie, pracujesz na nie, wychowujesz aż nie „ucieknie w świat” najczęściej na studia. Każdy chciałby, aby ich córka na studiach poznała fajnego faceta, skończyła uczelnię a potem praca, ślub, dom, dzieci. Ale ile razy dzieje się tak, że dom opuszcza piękna nastolatka a wraca zniszczona fizycznie i psychicznie kobieta i do tego w ciąży albo z dzieckiem…

U mnie w mieście był taki przypadek – fajni rodzice, córka mogłaby być modelką i co? I gówno, bo na studiach zaczęło się chlanie, ćpanie, ruchanie po kątach – ludzie mówią, że potrafiła obrobić nawet dwóch typów na raz w kiblu w klubie i nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda. Skończyło się Erasmusem, z którego wróciła w ciąży, no historia jak z telenoweli albo pasty.

Teraz jej ojciec zamiast mieć fajnego zięcia i pomagać im budować dom, to ma na utrzymaniu tłustą, bezrobotną córkę, która „może kiedyś” wróci na studia oraz wiecznie opalonego wnuka, przez którego szanse na poważny związek jego dziecka spadają poniżej zera. Oczywiście tatuś czekoladki nie pomaga finansowo przy swoim synu…

Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie smutku, jaki musi czuć ten człowiek.

#rodzina #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #madki #tinder
  • 71
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd:

Twój tata musi być z tych największych Cucków i pantofli, skoro kibicowałby ci w siedzeniu na bezrobociu z dzieckiem które nigdy nie pozna swojego ojca XD

Jak tatuś toksyczny to dziecko wiele nie straci :))) Wręcz powiedziałabym, że dzięki temu nie będzie obciążone żadnymi traumami :)))

Pewnie kibicowałby też kochankowi twojej matki aby mocniej ją zadowalał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jej kochanków znajduje, mama
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: chodziłam do klubów i nie widziałam ani razu sytuacji by w kiblu roochaly się młode studentki a tym bardziej żeby dwóch na raz xD to jakieś pokłosie wyobrażeń o życiu studentów z American Pie przez osoby siedzące w piwnicy myślące, że ich omija imprezowanie i chlanie a tak naprawdę to co się dzieje na imprezach to 20% tego co jest w filmie
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Chyba taki ojciec to cuck bo normalnie dajesz dobry start (opłacasz wszystko aż do studiów i znalezienia pierwszej pracy), miesiąc - trzy czynsz na mieszkanie jak trzeba pomóc i później niech radzi sobie sama. A utrzymanie i bezrobotnej córeczki która studiów nie skończyła i wnuka który wyszedł z wpadki z obcokrajowcem to jakaś tragedia. Jak kochasz to uczysz. Jak szanuje to słucha. Jak ma #!$%@? i robi po swojemu
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: kiedyś wpadał na mnie niedoszły teść (historia sprzed ponad 20 lat), bywałem w tym samym klubie sportowym co on. Jego jedynaczka nie leciała aż tak ostro po bandzie jak ta, którą opisałeś. No ale... zerwała ze mną dla klasycznego bedboja. Dość szybko zaczął lać ją na ostro (złamany i operacyjnie prostowany nos, wstrząs mózgu, wybite zęby itp) i jej ojciec z pomocą policji musiał ewakuować ją.

Początkowo niedoszły teściu
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: każdy chce by jego dziecko osiągało same sukcesy, tyle że życie nie bajka i wychodzi jak wychodzi.
@WyzwolonaPodrozniczka gratuluję wspaniałego ojca, takim też ojcem chcę być dla swojej córki.

Ogólnie post nasiąknięty nienawiścią i świadczy o autorze, bo co by dziecko nie #!$%@?ło to to zawsze Twoje dziecko i kochasz je tak samo.

A co byście zrobili gdyby Wasz syn uciekł, bo dziecko jest niepełnosprawne? Moim zdaniem obowiązkiem
  • Odpowiedz
@kosmita: w akademiku nie ma podziału na płcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw oczywiście że nie odpisałeś mi na na moje posty, bo zdążyłam cię elegancko wyjaśnić w odpowiedzi na twoje sugestie kierowane do @WyzwolonaPodrozniczka gdzie z niewiadomego powodu dołączyłeś także i mnie mimo iż obie jesteśmy osobnymi bytami, a nie multikontem.
  • Odpowiedz