Wpis z mikrobloga

#rozrywka #gamedev #indiegamedev #indiegames #gry

CzoΕ‚em πŸ₯³
postanowiłem napisać taki wpis i pochwalić się grą nad która pracuję z moim młodszym bratem.
Nasze hobby, dzieΕ‚o, twΓ³r, maΕ‚e dziecko ktΓ³re pielΔ™gnujemy i rozwijamy
Taka promocja ale może ktoś się znajdzie kto by chciał pograć w strategie czasu rzeczywistego :)
Ostatnio wybiΕ‚o mi ponad 400 osΓ³b w liΕ›cie ΕΌyczeΕ„ na STEAM πŸ₯³, duΕΌo? maΕ‚o ? nie wiem, dla mnie to jest mega dobry wynik jak na pierwsza grΔ™ jakΔ… wydaje πŸ˜‰
OgΓ³lnie te wyniki napΔ™dzajΔ… mnie do dalszej pracy przy dodawaniu wiΔ™kszej iloΕ›ci postaci, wrogΓ³w, interakcji i samego upiΔ™kszania Aktualnie jest wersja 0.5.66
W sierpniu wychodzimy z wczesnego dostΔ™pu gdzie wersja juΕΌ bΔ™dzie dobrze przemielona i sprawna.
Zainteresowanych zachΔ™cam do dodania do listy ΕΌyczeΕ„ (w ciΔ…gu 2 tygodni pojawi siΔ™ demo 😎 )
O projekcie: grΔ™ tworze razem z mΕ‚odszym bratem ktΓ³ry wszystko rysuje a ja to wszystko sklejam/programuje. Prace trwajΔ… juΕΌ od paΕΊdziernika poprzedniego roku. Gra to strategia czasu rzeczywistego w ktΓ³rej budujemy osadΔ™ i walczymy ze sΕ‚owiaΕ„skimi potworami...

TytuΕ‚: FolkOrigin
Dla zainteresowanych po więcej info i tych co chcą dodać do listy życzeń link poniżej

https://store.steampowered.com/app/2863790/FolkOrigin/
folk88 - #rozrywka #gamedev #indiegamedev #indiegames #gry

CzoΕ‚em πŸ₯³
postanowiΕ‚em na...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: Group 15

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@folk88: Nie moje klimaty, ale rzucam wishlistę dla zasięgów. Zasadniczo to polecam, abyście sobie poszukali na YouTube filmików na temat tego, jak dobrze przygotować stronę na Steam, aby zoptymalizować zasięgi, a konkretnie mówiąc, to polecam wszelkie wywiady i prezentacje prowadzone przez gościa imieniem Chris Zukowski.

Postarajcie siΔ™ uΕ‚oΕΌyΔ‡ tagi w taki sposΓ³b, aby na liΕ›cie podobnych tytuΕ‚Γ³w (w kreatorze tagΓ³w bΔ™dziecie go teΕΌ mieli) pojawiaΕ‚y siΔ™ jak najbardziej podobne gry
  • Odpowiedz
  • 1
@tiritto: z gΓ³ry dziΔ™ki za dodanie do wishlisty. I w sumie to do masz racje z tΔ… stronΔ…, bede musiaΕ‚ jΔ… zmodyfikowΔ… :)
  • Odpowiedz