Aktywne Wpisy

iksboks +4
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,

wybryk_natury +58
Śpię w nocy, śpię też popołudniu po pracy i tak mi mija dzień





─────────────────────
My mamy 1600 zł na miesiąc (dokładniej to chyba 1621, ale wybieramy z konta 1600, a te 20 zł z hakiem zostawiamy, by nie zżerało na obsługę konta w banku).
U nas rachunki to tak pi razy drzwi około 500 zł/miesiąc. Zostaje 200 zł tygodniowo na żarcie i da się. Trzeba liczyć każdą złotówkę i, nie ma
@4-pakZrana: Czyli żyjesz jak Wietnamczycy w czasie ofensywy Tet xD