Wpis z mikrobloga

@Ranage:

tak tak to zdecyduje, a nie to czy np: PiS wyskoczy za chwilę z programem 1000+ dla debili

IMO tak właśnie będzie. KO wygrało bo zmobilizowało młodych, jak im tym programem naplują w twarz to już młodzi na nich nie zagłosują ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: jak isc na dno to razem, w prawdzie ja bede mial gowno


ale przynajmnie bede mial igdzyska pod postacia palowanego i zamykanego tuska i innych POwcow ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: właśnie nie. Ostanie wyboru do samorządu i euro. Twardy elektorat Tuska mocno się trzyma i daje wygrane wybory. KO spokojnie można olać przeciwników bk0% i zwolenników CPK. Toć nie pójdą na wybory, nie zagłosują na PiS.

Jesteśmy debilami ¯\(ツ)/¯ ja co prawda byłem głosować, ale większość takich jak ja nie. Toteż wynik TD i Lewicy to porażka. To spowoduje, że żadna partia się nie schyli po głosy przeciwnikowi bk0%
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Przecież i tak zagłosują, dlatego KO klepie ten projekt od deweloperów bo wiedzą że obecnie dużo mogą, dopóki PiS stanowi jakieś zagrożenie, choćby iluzoryczne, to Tusk z Trzaskowskim musieliby literalnie przejechać całe stado zakonnic na pasach żeby z kimś przegrali.
  • Odpowiedz
@N331:

właśnie nie. Ostanie wyboru do samorządu i euro. Twardy elektorat Tuska mocno się trzyma i daje wygrane wybory.

Trzyma się bo póki co rządzą w miarę ok, jak beka wejdzie to myślę, że poparcie mocno się posypie. Podobnie kwestia rozliczeń PISu, budowy elektrowni atomowej itd. Jak KO oleje tematy ważne dla społeczeństwa, a skupi się na smarowaniu lobbystom, to nie wróżę im sukcesu w przyszłych wyborach. Olewając potrzeby przeciętnego
  • Odpowiedz
Trzyma się bo póki co rządzą w miarę ok, jak beka wejdzie to myślę, że poparcie mocno się posypie. Podobnie kwestia rozliczeń PISu, budowy elektrowni atomowej itd.


@Zgrywajac_twardziela: toć Tusk CPK i atom wywalił na następną kadencję sejmu. Nie przewiduje się startu finansowania by zrobić konkretne rzeczy. W następnej kadencji jak znów wygra, to na pewno nie przełoży ( ͡° ͜ʖ ͡°) spadku poparcia nie odnotowano
  • Odpowiedz