Wpis z mikrobloga

Obecne zmiany klimatu są korzystne dla naszego regionu, trzeba tylko przestrzegać prawa na granicach i nie wpuszczać nielegalsów. Jak dla mnie to jest chore, że mała Europa próbuje zbawić świat byciem eko, a wszyscy wokół mają to w dupie i palą węgiel bez filtrów (Afryka, Azja). Do tego jeszcze przyjmujemy i finansujemy imigrantów z tych krajów które trują i podgrzewają świat.


Ja mam pić przez papierową słomkę, a Pakistańczyk sra na ulicy
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: tak, bo klimat na ziemi sie nie zmienial przez 4 miliardy lat, dopiero jak czlowiek sie pojawil to nagle niewiarygodnie szybko zmiana klimatu przyspieszyla i jedynym ratunkiem jest niejezdzenie samochodami, niejedzenie miesa, nielatanie samolotami i najlepiej niewychodzenie z domu, ale zaznaczam, tylko przez swołocz, plebs, holotę, pospólstwo i biedaków. Elity nie powoduja zmian klimatu.

Jak zobaczę wszystkie te aktywiszcza wraz z wszytkimi von leyhrenami z UE jezdzace rowerami 5
  • Odpowiedz
serwis tworzony przez użytkowników

post wepchnięty chwilę temu na główną z dwoma plusami i zerem komentarzy

@binGoldfinger: PLANETA PŁONIE, DLACZEGO SIĘ NIE BOISZ? PŁAĆ PODATKI BO CIEBIE HURAGAN ZMIECIE
  • Odpowiedz
typowa bolszewia, nic oddolnie, wszystko władza państwowa i prywatna, jesteś idealnie zaszczutym przez media nosicielem bolszewizmu, dokładnie tak samo myślano tylko nie o klimacie 100 lat temu. Czytałem o tym w jakieś książce sołżenicyna czy kogoś tam.

@pyroxar: O klimacie też tak myślano. Klub Rzymski pół wieku temu przewidywał, że jeśli nie zostanie wprowadzony na całym świecie komunizm i gospodarki dalej będą się rozwijać, to do roku 2000 nastąpi epoka
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: proponuję w takim razie zlikdidować przyczynę tego. Chiny, USA + indie, myślę, że jakbyśmy się pozbyli tych ludzi, to byśmy zatrzymali zmiany klimatu. Co więc proponujemy? Może zacznijmy od tego, aby najbiedniejsi nie mogli jeść mięsa? Ale tylko ci w UE. Kto dalej?
  • Odpowiedz