Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie bierze jak widzę kolarza który jedzie ulicą a obok jest ścieżka. Z racji że dość często zdarza się taka sytuacja to lubię na takiego pedalarza zatrąbić i uchylić okno i wytłumaczyć mu czy wie czym jest ścieżka rowerowa
Wiele razy spotkałem się już z agresją i wyzywaniem
Jak myślicie czy moje techniki są dobre ? Czy dodalibyście coś od siebie ?

#rower #kiciochpyta #rowery #pedalarze
gadatos - #!$%@? mnie bierze jak widzę kolarza który jedzie ulicą a obok jest ścieżka...

źródło: 76c36d3e154ab76eaea8cfcede997cb7c41388d135f222c5718879ea7ee98f0a

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • 0
@kurratttowwskii ziomek, ja bardzo często jeżdżę rowerem na trasie Niepołomice tyniec, jestem rowerzysta cyklista, i jeżdżę w takich warunkach. Mm #!$%@? na srednia, jakbym chciał jeździć czasowo i się przjmowac że ludzie są na ścieżce, to bym wybrał inna drogę.
  • Odpowiedz
  • 0
jakoś nie widać żeby kierowcy samochodów jeździli rowerowymi ścieżkami jak są dziury na drodze


@DannyD: jak są dziury to nie, ale jak są korki, to widziałem na stop cham, że korzystają XD
  • Odpowiedz
Ale jak robisz trening, to jest jest to duży problem.


@Miii_Kiii: Nikogo to nie interesuje pedalarzu, masz jechać jak Pan Samochodziarz ci mówi. W ogóle najlepiej jak by nie było żadnych rowerzystów, bo tylko #!$%@?ą biednych kierowców.
  • Odpowiedz
@gadatos: od lat powtarzam ze rower należy do jezdni nie chodnika. Tu idealnie pasuję szersza jezdnia o ścieżkę rowerową. To powinno być prawnie uregulowane żeby samorządy nie robiły takiej #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 1
@gadatos: bardzo ładnie. Nakręcanie agresji względem współużytkowników idzie ci wyśmienicie, ale proponuję pójść krok dalej i zainscenizować jakiś samosąd i potem pytać czy dobrze zrobiłeś. na pewno dostaniesz więcej atencji.
  • Odpowiedz
@Miii_Kiii: spoko, ale jak jest sciezka, to powinienes jechac sciezka, a nie blokowac droge. Wydaje mi sie, ze wymyslaszni dorabiasz sobie do tego teze. Nie widze tam zadnych fal. Powiedzialbym l, ze jest podejrzanie rowno jak na polske.
  • Odpowiedz