Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie bierze jak widzę kolarza który jedzie ulicą a obok jest ścieżka. Z racji że dość często zdarza się taka sytuacja to lubię na takiego pedalarza zatrąbić i uchylić okno i wytłumaczyć mu czy wie czym jest ścieżka rowerowa
Wiele razy spotkałem się już z agresją i wyzywaniem
Jak myślicie czy moje techniki są dobre ? Czy dodalibyście coś od siebie ?

#rower #kiciochpyta #rowery #pedalarze
gadatos - #!$%@? mnie bierze jak widzę kolarza który jedzie ulicą a obok jest ścieżka...

źródło: 76c36d3e154ab76eaea8cfcede997cb7c41388d135f222c5718879ea7ee98f0a

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 1
@Miii_Kiii: to kup normalny rower, jak ja kupię lambo bez homologacji na drogi to muszę zabrać go na tor. Albo jezdzijcie ścieżką rowerową zgodnie z przeznaczeniem albo wcale
  • Odpowiedz
  • 1
@gadatos: tak samo jest na chodnikach dla pieszych gdzie obok jest ścieżka dla rowerów. Oni i tak jadą chodnikiem. Raz zapytałam czemu skoro obok maja swoją ścieżkę to odpowiedział że tu jest cień xD.
  • Odpowiedz
  • 2
@gadatos: mam nadzieję, że pan pedalarz pokazałby ci, że jakiś smrodziarz zostawił gruza na środku ścieżki i jeszcze żebyś klapsa wyrwał za takie #!$%@? zachowanie, pzdr
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapral69: Mam rower XC wyścigowy przerobiony teraz na taki uniwersalny koń pociągowy do wszytkiego z sakwami, mam rower dirt-street na single speedzie, mam też stary rower miejski oraz starą szosówkę. Jesli bym jechał na zakupy do Biedry to i owszem jechałbym tą pseudo ścierzką. Ale jakbym robił trening, jak pan na zdjęciu, no to nie ma mowy, bo to się nie nadaję do jazdy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Poemat na tych co przekraczaja prędkość - nie, bo nie mam radaru. Żeby stwierdzić takie wykroczenie trzeba mieć homologowane urzadzenie pomiarowe i prawidłowo przeprowadzić ten pomiar. Na tych co się nie zatrzymują na stopie, wyprzedzają na przejściu - jasne że trąbie (mimo że nie do mnie pisałeś ;)) - tu wystarcza oczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gadatos jak by nie takie jednostki dalej byśmy wyłącznie brukowane cpry. Szanuje.
A ty po prostu wymiń a nie płaczesz
  • Odpowiedz
  • 2
Nie jesteś policjantem aby móc pouczać innych użytkowników ruchu drogowego.


@Poemat: skąd się wzięło takie #!$%@?, że nie można się do innych ludzi odezwać? rozumiem, że jak zobaczę, że komuś pali się coś w aucie, to nie jestem strażakiem aby móc wziąć swoją gaśnicę z auta i pomóc gasić, prawda?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Poemat Witamy pierwszego który jak debil kupił kolarzówkę którą nie da się legalnie poruszać XD. Jesteś zwykłą mendą i zakałą społeczeństwa.
  • Odpowiedz
  • 3
@gadatos ciekawe czy za każdym razem puszczasz pieszych na przejściu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Bardzo #!$%@? wątpię
Szkoda że gazem do puszki nie dostałeś, bo na patusa tylko patusiarskie sposoby działają
  • Odpowiedz
  • 0
@Rakky

@gadatos: Jeśli mówisz o sytuacji na załączonym screenie, to rowerzysta może tak jechać. Możesz to zgłosić na policje, i Ciebie wyśmieją ze nie znasz przepisów xD


Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
  • Odpowiedz
  • 3
@simon-simonski: Ogólnie ta kostka zamiast asfaltu, ale ok to jest Polska, jest bieda, "ścierzka" powstała pewnie w latach 2000, kiedy januszowe dziady musiały ją zrobić żeby była kasa z EU, a nikt nie widział jak i "a na co to komu". Więc już do tej kostki się nie przyczepiam. Co jest najważniejsze to nieustanne falowanie. Do tego nie płynne, tylko z kątami z krawędziami, na każdej zmianie nachylenia. Zauważ, że
  • Odpowiedz