Wpis z mikrobloga

POTĘŻNY DUŃCZYK zapodał piękne 10 minut walenia po kredytach 0% nazywając je dopłatami dla spasionych deweloperów, a co do opodatkowania fliperów pedzioł, że to żadni przedsiębiorcy tylko zwykłe cwaniaki.

#nieruchomosci #polityka
mickpl - POTĘŻNY DUŃCZYK zapodał piękne 10 minut walenia po kredytach 0% nazywając je...

źródło: z

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@mickpl: W tej akurat sprawie ma racje ale w wielu innych to typowy komunista, ktory by chcial #!$%@? podatkiem 60% bo ktos smie zarabiac wiecej niz dwie czy trzy minimalne bo sie np. wiele lat uczyl i zdobyl fach/rozkrecil firme
  • Odpowiedz
  • 117
@Kielbasiarz To normalne w każdym kraju, że ludzie zamożniejsi płacą wyższe podatki. To oni są beneficjentami prosperującej gospodarki, to oni żyją z pracy ludzi pracujących na podrzędnych stanowiskach.

Polska to chyba jedyny kraj na świecie z regresywnym opodatkowaniem. Czyli przedsiębiorca, albo specjalista na b2b płaci mniejszy ZUS i mniejszą składkę zdrowotną od osoby na etacie. To jest patologia, o której słusznie mówi Zandberg.
  • Odpowiedz
@mickpl: zawsze mówiłem że musimy na kadencję wybrać lewice najlepiej razem. Przynajmniej odepna od Państwowego cycka większość uwłaszczonych knurów. SLD Millera było najlepszym rządem po 1989
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza

Wychowanie na bycie dominującym vs na bycie pasywnym? Co to za fikołek z dupy, może niektórzy wolą być pasywni, dlaczego to nie jest przywilej? Jakoś jak przypominam sobie sfeminizowaną polską edukację to nie pamiętam tam pochwał dla chłopaków a obelg dla dziewczyn, raczej to zawsze chłopaki byli traktowani gorzej niż laski, poza tym ja pytam o PRZYWILEJE PRAWNE, bo o tym mówimy w kontekście emerytur, więc te urojone przez Ciebie przywileje (które de facto są subiektywne) to pic na wodę.

Mniejsze szanse na bycie ofiarą gwałtu, jakkolwiek statysyka pokazuje, że masz rację, to dalej nie wiem jaki to jest przywilej dla mężczyzn w ujęciu prawnym. Może zrównajmy emerytury i dajmy więcej "przywilejów" mężczyznom, bo mają większą szansę na bycie ofiarą kamicy nerkowej? W końcu statystyka....
  • Odpowiedz
@mickpl: Jakby mi ktoś powiedział 2 lata temu że będę oklaskiwał przemówienia Zandberga bo jako jedyny mówi głośno to co trzeba powiedzieć to bym mu nigdy nie uwierzył xd
  • Odpowiedz