Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke i sygnały podprogowe

"Ja szedłem sobie w piątek, w piątek ulicami miasta Poznań i wszyscy do mnie machali rękami, cieszyli się, prawda, że tego, a w sobotę szedłem tymi samymi ulicami i ludzie unikali mojego wzroku, było widać, że na mnie nie zagłosują (...) ci sami ludzie... podejrzewam, podejrzewam, podejrzewam, że właśnie nadawane są jakieś sygnały podprogowe i (mnie społeczeństwo?) też jest monitorowane"

http://www.youtube.com/watch?v=w4hCxfisj_U&t=20m36s

#knp #4konserwy #neuropa #cytaty #humor #heheszki #polityka
  • 29
@Kapoan: a powiedz mi - jak inaczej wytłumaczyć, że ludzie nie głosują na JKM'a?

Jako jedyny polityk chce zrobić wszystkim dobrze: obniżyć podatki i pozwolić aby każdy robił co chce... jaki zdrowy człowiek nie chce likwidacji podatków, regulacji i biurokracji? Skoro jednak ludzie nie głosują na JKM'a, a wybierają polityków okradających ich z pieniędzy i zajmujących stołki tylko po to żeby nabić sobie kasę to z ludźmi musi być coś nie
@RageKage: Między chemitrialsami a sygnałami podprogowymi jest taka różnica, że działaniem tych drugich zajmują i zajmowali się naukowcy. Poza tym ich stosowanie jest zakazane w wielu krajach, w tym w Polsce. Rozumiem, że chciałeś to zrównać mówiąc o sygnałach emitowanych z gniazdek elektrycznych, ale "to się nie dodaje".
@Vealheim: oczywiście, tylko czy to jest w tym najważniejsze?

jasne sygnały podprogowe istnieją, ich działaniem/wpływem na ludzi zajmuje się poważna nauka... tylko skąd pomysł, że ktoś stosuje je w Polsce na masową skalę żeby zniechęcać ludzi do JKM'a? :) czy tu jakaś poważna nauka się wypowiedziała? czy to może kolejne majaczenia jak te o szkoleniu terrorystów z Majdanu w Polsce?

jakieś dowody? źródła? cokolwiek? :)

czy to takie same majaczenia jak
@RageKage:

oczywiście, tylko czy to jest w tym najważniejsze?


Nie, ale jeśli powiem, że przysłowiowy Hitler ( ͡° ͜ʖ ͡°) był nazistą i jeździł na słoniu, to ta druga informacja też jest mniej ważna, a mimo to można ją sprostować. Nie istnieje przymus prostowania wyłącznie najważniejszych kwestii.

Nie chce mi się słuchać nagrania, ale Korwin prawdopodobnie odwołuje się do sytuacji z 93' roku, dla obecnych czasów wykluczył
@Kapoan: Poglądów prawdopodobnie nie, ale jestem przekonany, że większość ludzi głosując nie kieruje się sympatiami do poglądów, tylko np. sympatiami do polityków i swoimi odczuciami względem nich.

Jak już napisałem - nie chce mi się na ten temat dyskutować.
@fredo: A mam jakiś obowiązek omawiania wszystkich artykułów, które napisał Korwin i wszystkich jego wypowiedzi? W samym Najwyższym Czasie opublikował 3 tysiące artykułów - Waszym zdaniem w każdym z nich "coś #!$%@?ął". Wrzucacie dziennie nie mniej niż kilkanaście cytatów Korwina i pytań o KNP wołając "proroku tłumacz" - myślisz, że nie mam nic ciekawszego do roboty niż dyskutowanie z ludźmi, którzy i tak mają swoje zdanie i go nie zmienią? Mam
@K_R_S: Każdy strzeli czasem mniejszą lub większą gafę, ale nie tutaj jest problem. Chodzi o to, że niektórzy bronią swoich idoli i tłumaczą każde głupstwo, którzy ci palną, jako ukrytą mądrość, a tylko ciemny lud tego nie rozumie (i poświęcają temu mnóstwo czasu). Jednak w takim przypadku, gdy stężenie idiotyzmu wypowiedzi jest na tyle duże, że nijak nie idzie go obronić to słyszy się coś w stylu "nie interesuje mnie ta