Wpis z mikrobloga

@Arktosik: No ja polecam. Może nie popływasz, ale przynajmniej nie ma nawału turystów. Jest znacznie przyjemniej. Polskie miejscowości nadmorskie w sezonie to jest zabawa dla masochistów
  • Odpowiedz
@wstanczyk: mam na myśli Zachodniopomorskie, konkretnie Świętoujście z dwoma zejściami na plażę. W Świętoujściu jest tylko jeden dom, gdzie mieszka ktoś z nadleśnictwa i 2 km dalej pole kempingowe.

Poza tym Łukęcin i Wisełka nie są aż tak oblegane. Podejrzewam, że znajdą się jeszcze zejścia na plażę poza miejscowościami.
  • Odpowiedz
mam na myśli Zachodniopomorskie, konkretnie Świętoujście


@NieBendePrasowac: Chodzi o Świętouść? I co, na plaży nie ma tłumu ludzi latem? Przynaje tam jeszcze nie byłem. Myślałem, że nic mniejszego, niż Pustkowo 100 mieszkańców nie ma
  • Odpowiedz
@wstanczyk: tak, Świętouść. W ostatnich latach w Kołczewie i okolicach namnożyło się dużo domków i działek rekreacyjnych i zdawało mi się, że ludzi jest sporo do czasu aż pojechałem obok do Międzywodzia.

Pójdziesz 200 m od zejścia to idzie pograć w badmintona albo siatkówkę
  • Odpowiedz
@wstanczyk

@NieBendePrasowac: No to chyba gdzieś pod Kaliningradem, bo w zachodniopomorskim to nawet miejscowości 50 mieszkańców mają pełne plaże i ten sam kicz, co wszędzie.


Pustkowo, Wisełka, Łukęcin, od biedy Trzesacz i masz spokój. A na plaży przy poligonie już w ogóle.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac

@wstanczyk: mam na myśli Zachodniopomorskie, konkretnie Świętoujście z dwoma zejściami na plażę. W Świętoujściu jest tylko jeden dom, gdzie mieszka ktoś z nadleśnictwa i 2 km dalej pole kempingowe.


Świętouść już jest spalona trochę. Ludzie odkryli kilka lat temu. :(
  • Odpowiedz
Pustkowo, Wisełka, Łukęcin, od biedy Trzesacz i masz spokój.


@Krupier: W żadnym z tych nie ma spokoju latem. A przynajmniej nie było, chyba że mniej turystów teraz. Co prawda dawno nie byłem, ale w sezonie to tam człowiek na człowieku był już z 15 lat temu. Nawet w tym Pustkowie. Reszta wymienionych to już właściwie popularne kurorty.
  • Odpowiedz
nigdy w sezonie nie będziesz miał totalnego spokoju


@Krupier: Nie w Polsce :P No i też kwestia pewnie tego, że wszyscy się smażą tylko na plaży, bo nic innego tam nie ma do roboty. Z resztą - kto co lubi. Ja tylko chciałem polecić, że poza sezonem bardzo miło się przejść prawie pustą plażą. Nawet fokę można spotkać na Wolinie
  • Odpowiedz