Wpis z mikrobloga

Kurła, ale mnie to przeraża, że w tym roku kończę 28 lat i większość moich rówieśniczek to dzieciate xD A ja niedawno wieloletni związek zakończyłem i jestem singlem, co jest dla mnie obcą sytuacją.

Dobrze, że chłop może być kilka lat starszy od laski, bo ja to dalej jestem jak małolat. Mam dużo chęci i energii, jestem spontaniczny, nie jestem poważnym zgredem (tylko zawodowo). Dla mnie #randki to mogą wyglądać tak samo jak 10 lat temu i na takie się niedawno umawiałem po rozstaniu. A rówieśniczki to już by miały jakieś wymagania typu kolacja z winem przy świecach i najlepiej od razu do łóżka jak będzie fajnie (a ja nie lubię się spieszyć i nie chcę dymać byle czego), a potem byle na dzieciaka złapać. Wiem, bo znam takie przypadki. Dla baby 27-28 lat to już over praktycznie i trzeba łapać co wpadnie w oko. Czysty pragmatyzm. Mówię tu o mojej okolicy - mieszkam w ok 90 tysięcznym i jeszcze cztery 30-40 tysięczne w promieniu 30km.

Teraz tak myślę, że 23-25 latki to optymalnie. W życiu nie chciałbym się umówić z 27-29 letnią laską. Chyba, że miałaby podobną historię co ja. W przeciwnym razie red flag jest jasny = służyła za balon do dmuchania przez lata lub coś z nią nie tak i nikt z nią nie wytrzymał.

Mój rok młodszy ziomek od roku ma obecnie 21 letnią babę i jest szczęśliwy.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 29
  • Odpowiedz
@Kopyto96: to dziecko przeważnie przechodzi inicjację seksualną w wieku 12 lat. To jest powód. W wieku 24 zabawę z facetami praktykuje mniej-więcej już przez połowę swojego życia. To jest brutalne, przeraża ojców dziewczyn, ale taki jest obecnie świat.
  • Odpowiedz
@kosmita: xDDD na wykopie stabilnie, prawiczkowe-przegrywy w wieku 25+ lat chcieliby zadawać się z nastolatkami z liceum.

Napiszcie wprost, że się boicie związku z doświadczoną i starszą kobietą, bo sami nie macie doświadczenia i myślicie, że będziecie oceniani
  • Odpowiedz
@technojezus: prawiczkiem nie jestem, ale jedynie 18-20 potrafię wyrwać (mam 24) nw czy chodzi o mój młody wygląd, czy coś źle robię :( do tego te starsze turbo niemiłej odpowiadają, nawet jak mówię neutralnie
  • Odpowiedz
Teraz tak myślę, że 23-25 latki to optymalnie. W życiu nie chciałbym się umówić z 27-29 letnią laską. Chyba, że miałaby podobną historię co ja. W przeciwnym razie red flag jest jasny = służyła za balon do dmuchania przez lata lub coś z nią nie tak i nikt z nią nie wytrzymał.


@Kopyto96: Przepraszam, ale jednym red flagiem tutaj to jest co najwyżej pisanie takich głupot oderwanych od rzeczywistości, ktoś
  • Odpowiedz
dlaczego nie 17-18? 23-25 to jakaś różnica? Bez przesady.


@kosmita: Nie pisz, bo raz jakiś przegryw pokroju carrionera zacznie płakać przepraszam pisać, że te starsze mają ból dupy oto i są po prostu zazdrosne ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wcale nie jest tak, że taką nastolatką lub nawet laską ledwo po 20-stce z reguły jest chociażby łatwiej manipulować i jest większa szansa, że taka będzie twoim
  • Odpowiedz
A rówieśniczki to już by miały jakieś wymagania typu kolacja z winem przy świecach i najlepiej od razu do łóżka jak będzie fajnie (a ja nie lubię się spieszyć i nie chcę dymać byle czego), a potem byle na dzieciaka złapać.


@Kopyto96: Wyluzuj, żadna kobieta niezależnie od wieku nie ma prawa wymagać czegoś takiego od nas jako mężczyzn. Zabieranie kobiet na kolację, zakupy, płacenie za nie to jest jedynie nasza
  • Odpowiedz
To wcale nie jest tak, że taką nastolatką lub nawet laską ledwo po 20-stce z reguły jest chociażby łatwiej manipulować i jest większa szansa


@Cztero0404: kocham ten argument o manipulowaniu xD chlanie? spoko, prowadzenie tonowej maszyny? spoko, ponoszenie pełnej odpowiedzialności za swoje czyny? spoko, zwiazek z facetem? NIEEEEE INTZELU ONA JEST JESZCZE ZBYT NAIWNA I GLUPIA, JESZCZE NIE DOROSŁA ROZUMISZ INTZELU MASZ CZEKAĆ DO 30 ONA JEST TAKA BIEDNA DAJCIE
  • Odpowiedz
kocham ten argument o manipulowaniu xD chlanie? spoko, prowadzenie tonowej maszyny? spoko, ponoszenie pełnej odpowiedzialności za swoje czyny? spoko, zwiazek z facetem? NIEEEEE INTZELU ONA JEST JESZCZE ZBYT NAIWNA I GLUPIA, JESZCZE NIE DOROSŁA ROZUMISZ INTZELU MASZ CZEKAĆ DO 30 ONA JEST TAKA BIEDNA DAJCIE SMUTNĄ MUZYCZKE


@czescmampytanie: Urocze, ale tak czego być nie zrobił nastolatka ma co innego w głowie jak prawie 10 lat starsza kobieta. Nie przegryw który
  • Odpowiedz
na wykopie stabilnie, prawiczkowe-przegrywy w wieku 25+ lat chcieliby zadawać się z nastolatkami z liceum.


@technojezus: każdemu wedle potrzeb. Ma to większy sens niż prowadzanie się z rówieśniczkami albo starszymi.

To wcale nie jest tak, że taką nastolatką lub nawet laską ledwo po 20-stce z reguły jest chociażby łatwiej manipulować i jest większa szansa, że taka będzie twoim podnóżkiem


@Cztero0404: Ludzie są różni. Większość jest przewidywalna.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Chyba trochę przesadzasz, wbrew pozorom kobiety teraz późno zostają matkami i nie powiedziałabym, że współcześni ludzie pod 30 nie są spontaniczni i "zgredowaci". Może dawniej tak było, teraz 30 lat to dalej często młodzieżowe życie. Poza tym to, ile lat ma kobieta nie zawsze wpływa na to czego będzie od Ciebie wymagać. Równie dobrze 20-latka może wymagać "kolacji że świecami" i innych atrakcji, bo uzna, że skoro jesteś starszy, to
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja mimo że jestem w preferowanym przez ciebie przedziale nie chciałabym się z tb umawiać, zbyt niedojrzały. Vibe Piotrusia pana to dla nikogo sexy nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
ja mimo że jestem w preferowanym przez ciebie przedziale nie chciałabym się z tb umawiać


@Mistymay: No ja z tobą też nie, także możemy sobie rękę podać na zgodę xD

zbyt niedojrzały. Vibe Piotrusia pana to dla nikogo sexy nie jest


@Mistymay: XDDD Jak ja ostatnie 6,5 roku żyłem w turbo stabilnym związku, niczym w starym małzeństwie i sam hejtowałem vibe Piotrusia Pana, ale po prostu teraz uważam,
  • Odpowiedz