Wpis z mikrobloga

@MJey: no bo nie jest wyjątkiem. Startujemy z różnymi kartami w rękach - jeden z asami a inny z zestawem dziewiątek. Tak wygląda życie i jak sobie nie zdajesz z tego sprawy albo porównujesz się do bogatego kolegi jak OP to nigdy nie będziesz szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 tu się aż na usta cisną wulgaryzmy, ale zapytam grzecznie - to wszystko na tacy by się chciało, bo ktoś tam ma łatwo?

@Koobik: wystarczy nie robić dzieciaka jak się nie ma podstawowych potrzeb zaspokojonych, a nie skazywać dziecko które nie miało wyboru na jedzenie samych ziemniaków przez miesiąc i wyśmiewanie w szkole przez kolegów z powodu wszechobecnej biedy

Oski jesteś to nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
A jak pójdzie na terapię i zabuli masę hajsu to magicznie zapomni o #!$%@? dzieciństwie czy o co chodzi?


@Karbostyryl: po prostu naganiają na chodzenie na terapie
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? że mając takie jazdy w dzieciństwie nie idzie się na terapię i dalej takie koszmary trzyma się we łbie i dzieli nimi na portalu dla inceli


@Koobik: Czasem coś takiego towarzyszy ludziom do końca życia i jest to zupełnie naturalne, tylko słaby psychoterapeuta powie, że terapia działa jak magia i leczy wszystko.
  • Odpowiedz
portalu dla inceli

memów stworzonych przez inceli


@Koobik: Chyba jeszcze trochę tej terapii potrzebujesz bo masz jaką dziwną fiksację na punkcie inceli skoro ciągle o nich piszesz mimo, nie mają ani trochę związku z postem.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mnie wkur...że matki potulnie były z takimi chłopami i godziły się na życie w takim upokorzeniu i biedzie zamiast zostawić pijaka i poukładać sobie życie na nowo.
Tym bardziej, że dzieci głodowały, ale one trwały przy mężu pijaku będąc współwinne problemów w rodzinie i lekceważąc to w jakich warunkach wychowują dzieci.
  • Odpowiedz
  • 10
@skazanynaprzegryw03 dzieciństwo się kiedyś kończy i wtedy bierze się odpowiedzialność za własne życie, chory skrzywdzony łeb się leczy i ja jakoś dałem radę, mimo wielu przeszkód, odziedziczonych chorób, nawet kredyt na studia brałem bo nie było skąd, a zdychałem na depresję na tyle, że niemożliwe było jeszcze pracować ponad zajęcia. Nie będę tu wypisywał ale szlag trafia jak jeden z drugim daje za wygraną i tylko jojczy, bo za dzieciaka było
  • Odpowiedz
  • 0
@Maslacki wczoraj mi ktoś przypomniał o incelach na wykopie i nie mogłem nie wspomnieć o tym kilkukrotnie, jest to sedno większości problemów na wykopie
  • Odpowiedz