Wpis z mikrobloga

@Koobik: i co mu ta terapia da? jakaś juleczka po opłaconej przez starych psychologii wysłucha przegrywa i magicznie da mu do zrozumienia, że to źle że się tym zamartwia? przecież on wie, że życie jest niesprawiedliwe i że nie warto pewnie się tym przejmować, ale to siedzi w głowie zbyt mocno. jak ktoś nie doświadczył prawdziwych traum w dzieciństwie, tylko jego traumą są jakieś wymyślone depresje oskarkowe, to nie zrozumie
  • Odpowiedz
@Koobik: #!$%@?, a ty się srasz bo chłopu leżało na sercu, wg mnie ludzie powinni wyrażać emocje jakie przechowują, no może już są takie przypadki że cały czas się nad soba użala ale to co innego
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: w szkole dzieci mają te swoje dziecinne przeświadczenie że wszyscy są równi. A to nie prawda. Swoją drogą dlatego mieszanie się klas społecznych nie jest za dobre. Biedny żyje z wiecznym bólem dupy, bogaty musi się ukrywać z tym co ma. Żaden z nich się nie rozwija tak jakby mógł
  • Odpowiedz
+1, Wg mnie to jedyne rozwiązanie i jeszcze świadomość bycia lepszym niż sami starzy, ale pamiętajmy że ludzie mają też wzloty i upadki i w przypadku słabości takie myśli się zbierają i żeby skończyć ten okres przeżywania słabości najlepiej to wyrzucić z siebie i dalej dzialac
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: Januszu oszczędź wstydu. Przeczytaj jakąś książkę, doedukuj się. W memie nie zmieścisz rzeczywistości ludzkiej psychiki. Jednak chłopski rozum to chłopski rozum. Smuci, ze wykopki mimo wszystko plusuja
  • Odpowiedz
@elozapiekanka ja z Polski może nawet C Podlasie przy granicy z Białorusią, ojciec pił, że 2 razy wyprowadzaliśmy się do innego miasta itp. Ale ojciec conw tym roku przeszedł na emeryturę, nie pracował tylko pół roku od 18 urodzin. Bogato i enbylo, ale super biednie tez nie. Dobrze że Ty nie odwalasz szajusnjak Twój ojciec i wyjdziesz jakoś na swoje.
  • Odpowiedz
@Koobik
bolą mnie nogi i słabo chodzę
polecam iść do ortopedy
I CO ORTOPEDA BĘDZIE CHODZIŁ ZA MNIE CZY MI ZAŁATWI TAKIE NOGI, ŻE BĘDĘ BIEGAŁ JAK USAJN BOLT?
<mem z głupią mordą i wieloma napisami ortopeda>
  • Odpowiedz
@Karbostyryl

>mnie #!$%@? że mając takie jazdy w dzieciństwie nie idzie się na terapię i dalej takie koszmary trzyma się we łbie i dzieli nimi na portalu dla inceli


@Koobik: A jak pójdzie na terapię i zabuli masę hajsu to magicznie zapomni o #!$%@? dzieciństwie czy o co chodzi?

Jednak psychoterapeuta to lekarz od głowy, który jest po 9 latach studiów i ma narzędzia, którymi może pomóc takim osobom.
  • Odpowiedz
@Koobik: ehh wydaje mi się, że jest trochę na odwrót.
Robienie z siebie mądrali i wyzywanie od inceli raczej wyrabia opinie o Tobie.

A mi szczerze szkoda gościa i życzę mu wszystkiego dobrego (jeśli oczywiście to nie jakiś baitowy post).
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: Nie, z resztą nie ma takiej potrzeby, za to zrozumie jak doświadczenia z dzieciństwa w nieświadomy dla niego sposób wpływają na jego obecne działania/myślenie/relacje. To że o tym pisze świadczy że bardzo mocno to w nim siedzi i cały czas mocno kształtuje jego ego i to kim jest. Terapia była by jak pralnia chemiczna dla mózgu usunęła by najgorsze dawno zaschnięte plamy...
  • Odpowiedz