Wpis z mikrobloga

Zazdroszczę dzieciakom wakacji, zazdroszczę tych lat młodości, tej beztroski, tych sił. Niby dopiero 34 lata mam i jeszcze dużo przede mną ale z roku na rok coraz bardziej uświadamiam sobie, że piękne czasy to już byli i nie wrócą. Teraz jest po prostu inaczej, nie ma tego "czegoś" po prostu. Może ja po prostu tak szybko zdziadziałem i to wszystko po prostu siedzi w mojej głowie. Pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków trzymajta się tam ludziska. #gownowpis #zalesie
  • 54
  • Odpowiedz
@drogba90: trochę przesadzasz, też mam 34 lata, ale w końcu mnie stać by jeździć gdzie chcę (inna sprawa czy mi się chce xD). Za dzieciaka nie klepaliśmy biedy, ale jak wakacje to albo podwórko, albo podwórko. Kolonia raz była w ciągu 18 lat.
Oczywiście że te 2msc laby są zajebiste, ale jak byłem młody to nie robiło mi różnicy czy wakacje czy nie i tak dzień w dzień biegałem ze
  • Odpowiedz
poczekaj jak pojawi się "czwórka" z przodu... Masz najlepsze lata życia. Doceń to.


@repsol79: I co się niby zmieni? Rozejdę się z kobietą, spadnie mi testosteron, zaczną boleć mnie plecy. A poza tym to dalej taka sama rutyna jak wcześniej. Nie widzę różnicy tak naprawdę - lata 30-60 to ten sam schemat pracodomów przy w miarę zachowanej sprawności fizycznej, dopiero potem się zaczyna ostry zjazd organizmu.
  • Odpowiedz
@drogba90: chlopie co Ty dupisz. Najlepsze wakacje to sa w doroslym zyciu (dopoki jestes zdryowy). Jedziesz z kim chcesz, gdzie chcesz i robisz to na co masz ochote.
  • Odpowiedz
60 to trzeba dożyć najpierw


@OnionBishop: Mój ojciec dożył bez problemu, mój dziadek alkoholik rolnik zniszczony swoim trybem życia też dożył 60. Moje szanse oceniam na bardzo wysokie o ile nie zabije mnie coś albo ja sam siebie xD
  • Odpowiedz
@drogba90: Życie po 30 to najlepszy okres. Kiedy człowiek staje się na tyle niezależny finansowo żeby robić i kupować na co ma ochotę. Chciałem LEGO to mam LEGO. Chciałem konsole i mam konsole. Jak będę chciał rzucić wszystko i jechać w przysłowiowe Bieszczady to sobie pojadę. Nie muszę czekać do końca roku szkolnego ani nikogo pytać o zdanie, robię na co mam ochotę
  • Odpowiedz
  • 2
Może dla ciebie to były piękne czasy, ale ja za nic nie oddałbym swojego dotychczasowego życia tylko po to żeby przeżyć swoją młodość jeszcze raz . Dla mnie to był najgorszy okres i dopiero teraz w wieku 27 lat czuję że piękne czasy jeszcze mogą nadejść.
  • Odpowiedz
@bandera: co przeżywasz drugi raz z dzieckiem? Poznawanie mnóstwa nowych ludzi? Pierwszy festiwal? Zaliczanie małolatek? Poznawanie nowych miejsc i emocji ? Xd Koszajada se przewiń i daj se na luz, nie pleć bzdur. Żeby se lego kupić nie trzeba strzelać goli. Pozwalam
1. Zrób sobie dzieciaka i postarzej się 10 lat w rok
2 weź sobie 15 lat młodsza i odmłódź się 10 lat w weekend.

Choose your fighter
  • Odpowiedz
@drogba90: Ja tez mam wrazenie ze zdziadzialem a 32 here. Zaraz urlop to sobie na mazury pojade i mi pewnie przejdzie. Ogolnie nie ma tragedii kupuje sobie zabawki i robie co chce ale mam wrazenie ze mi czasu wolnego brakuje i jak bym mial go wiecej to w jakies hobby moglbym pojsc bardziej :P A i teraz tez zbieram $$ na cele mieszkaniowe wiec troche trzeba mniej kupowac (chociaz to
  • Odpowiedz
Zazdroszczę dzieciakom wakacji, zazdroszczę tych lat młodości, tej beztroski, tych sił.


@drogba90 O tak. Piszę to pod każdym takim wpisem: Nie żyje mi się teraz źle, mam kasę na wszystko, mogę robić, co chce, ale oddałbym wszystko, żeby znowu mieć te 16-17 lat i zaczynać teraz wakacje, biegać z kumplami po osiedlu i robić te wszystkie szalone akcje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ludzie, którzy wolą dorosłość i
  • Odpowiedz
@drogba90: @Szlasio @fuji

Level 30 here, też mam, co chcę i ogólnie jestem kontent, ale bym sobie chętnie porobił heheszki w szkole, poszedł na wagary bezkarnie, grał w gry cały dzień, miał #!$%@?. Niczym się nie przejmował i bawił się. To se nie vrati.
  • Odpowiedz