Wpis z mikrobloga

Oj Wojtek rownie grubo jak Patec leci ;D Podobaja mi sie ostatnie czasy na yt, w koncu pare sensownych filmow bo tych na jedno kopyto odtwarzanych aktorzyn juz sie nie da ogladac. Dla OjWojtka przydalaby sie zrzuta na ten gruby projekt, to bylby pierwszy raz jakb wplacil cos youtuberowi, zeby mu sie udalo i zeby ro obejrzec. Patrzac na tp ze ma 557tys subow to jakby kazdy wplacil 7zl tp zebralby potrzebna kwote.. ale patrzac na to jak niewiele osob wspiera dobra rozrywke to pewnje tylko jakas czesc by cos przelala ale zawsze cos sie udaloby uzbierac, ja bym na jego miejscu puscil taka zrzute ala patronite.
Kostek tez zalozyl nowy kanal, w koncu wolny, pewnie tez brdzie cos ciekawego ala Bangee doobejrzenia.
Friz tez ostatnio ciekawy odcinek z Wiegnamu, nie spodziewalem sie po nim takiego podrozniczego contentu ale wyszedl bardzo fajnie, w koncu cos nowego. Podroze chyba tak dobrze sie sprawdzaja na yt bo kazdy film jest inny, kazdy ma inne przygody, chodzi w inne miejsca a nie poraz setny odgrywa ten sam filmik.

#friz #famemma #youtube #polskiyoutube
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@Fabriczo: o nie znalem, obczaje ;D Kiedys sie Faze ogladalo a tak z polskich to glownie ogladam Podroze Wojownika, Planeta Abstrakcja, Globstory, czasem Bez Planu, Sonia Karman, Piotr Polo Przywarski
  • Odpowiedz
@corryand: oj Wojtek robi z siebie oj, przecież stać go na mieszkania i wrzucenie auta do Loterii, więc po co zrzutka :D nie zbiednieje, tylko taka narracja tego odcinka. Kolejna loteria wpadnie, gdzie zamknie yt, bo już nie będzie musiał ukrywać swojego związku :p
  • Odpowiedz
  • 1
@Fabriczo: dzieki za polecenie Mr Trippera! Mega mnie wciagnal, czemu on ma tak malo subow.. :o przeciez tematyka tych niebezpiecznych dzielnic i miast jest zajebiscie ciekawa
  • Odpowiedz
  • 0
@OgladamKevinSamWDomu: z kim zwiazku? Wlasnie najgorzej jak ludzie by go wsparli teraz a za rok by sie okazalo ze rzeczywiscie konczy z yt.. troche bez sensu. Podobnie jak Wardega, ludzie wspierali a ten sobie zrobil odwrot z neta.
  • Odpowiedz