Wpis z mikrobloga

@colokolo: @Catmmando Usuń lakier w tym miejscu. Jak pękła rama, to koszt kilkanaście, max kilkadziesiat złotych zespawać obojętnie gdzie. Rama będzie miała dokładnie takie same parametry jak przedtem. W końcu też jest dokładnie tak samo pospawana, i to w tym samym miejscu. Powiedziałbym, że bedzie w tym miejscu nawet mocniejsza bo dojdzie dodatkowa spoina.
  • Odpowiedz
@colokolo:
Jak bardzo chcesz uratowac ramę to możesz to #!$%@?ć kevlarem i karbonem tak że zrobi się karbonowa mufa łączenia tych rurek. Ale będzie drogo i brzydko.
  • Odpowiedz
  • 0
@niepokojoncywonsz kontaktowales sie najpierw ze sklepem, w ktorym kupowales czy bezposrednio do Marina uderzyles? Bo ja zadzwonilem sklepu w ktorym kupilem, aby mnie dalej pokierowali (Sport-Profit) i mila pani powiedziala, zebym tylko wyslal jej zdjecia pekniecia, numeru seryjnego i dowodu zakupu i ze oni dalej to za mnie ogarna. Co mnie zdziwilo, ze nie chca zobaczyc tego roweru na zywo :P
  • Odpowiedz
@colokolo: Do sklepu mnie skierowali (sprint-rowery) a potem w sprint rowery mi powiedzieli ze w zasadzie to moglem sie udac do kazdego sklepu co ma w sprzedazy marina i oni ogarna za mnie. Ja musialem imdostarczyc rower - odeslali do producenta i dostalem spowrotem zlozony z nowa rama
  • Odpowiedz