Wpis z mikrobloga

Mam żonę, syna, bardzo ich kocham. Mam też jakichś dwóch kumpli z którymi się spotykam raz na pół roku.
Ale czuję się strasznie samotny. Chciałbym tak wyjść sobie z kimś, posiedzieć, pogadać, pożalić się na robotę, posmiac się.
A nie mam z kim, nie mam żadnej paczki znajomych z którymi bym się mógł czasem spotkać. Do tego pracuję zdalnie I nawet w robocie nie mam z kim pogadać. I tylko Mirko daje mi jakąś tego namiastkę.
Smutno mi.

#feels #zalesie
GrammarNazi - Mam żonę, syna, bardzo ich kocham. Mam też jakichś dwóch kumpli z który...

źródło: temp_file2769005172674331860

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: No i zacząłeś doceniać to co masz, a nie się użalać na wykopie. Chwila moment i ze wszystkim Ci pomogliśmy. Nie ma za co, dzisiaj za darmo. Ale następnym razem dwie stówki to minimum za poradę
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_papieros

@GrammarNazi: No i zacząłeś doceniać to co masz, a nie się użalać na wykopie. Chwila moment i ze wszystkim Ci pomogliśmy. Nie ma za co, dzisiaj za darmo. Ale następnym razem dwie stówki to minimum za poradę


XD

@wstanczyk

> Mam też jakichś dwóch kumpli z którymi się spotykam raz na pół roku.


@GrammarNazi: No to czemu nie częściej?


Temu, że mieszkają w innych miastach i też są dorośli
  • Odpowiedz
Temu, że mieszkają w innych miastach


@GrammarNazi: No to już pewien problem, warto by było zatem znaleźć jakichś znajomych lokalnie, by mieć z kim się spotykać.

też są dorośli i pracują i też mają swoje rodziny


Ty też masz, a jakoś nie odebrało ci to potrzeby socjalizacji. Skąd przeświadczenie, że u nich jest inaczej?
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk jak się spotykamy to opowiadają co u nich i zazdroszczę im, że np po pracy spotykają się z jakimiś znajomymi u siebie, odwiedzają się też. Mają dzieci i spotykają się całymi rodzinami. No i tego mi brakuje.
  • Odpowiedz
  • 8
Jak byłam w związku nie miałam żadnej potrzeby wychodzić gdzieś z innymi ludźmi, widocznie zależy jakiego ma się partnera


@ZenujacaDoomerka: i jak tam Wam wyszło? XDD
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: pożalić sie możesz zonie, a jak szukasz jakiejś socjalizacji to weź poszukaj sobie jakiegoś kółka zainteresowań. Ja długo jeździłem na różne spoty motoryzacyjne i się organizowaliśmy w ramach jedenej marki auta, dobrze te czasy wspominam, bo duzo znajomych wtedy poznałem.
  • Odpowiedz
Miej świetne życie, narzekaj że ci źle


@dr_papieros: jak bedzie miał odwrotnie to napsize że ludzie go #!$%@?, nie ma czasu sam posiedzieć w spokoju...

taki to żywot czlowieka. Wieczne gonienie kroliczka i narzekanie gdy go złapią.
  • Odpowiedz
No i tego mi brakuje.


@GrammarNazi: No i normalne - człowiek potrzebuje trochę społeczności. Wbrew temu, co niektórzy uważają, żona i dzieci nie wystarczają. Zahacz mireczku o jakieś męskie, albo koedukacyjne hobby, gdzie możesz poznać ludzi. Nie poddawaj się.
  • Odpowiedz