Wpis z mikrobloga

@KapitanONeil z Węgier powinniśmy skopiować ich podejście do leków i suplementów. ZERO REKLAM, apteki też nie są obklejone reklamie suplementów jak u nas, ograniczona liczba leków bez recepty itd.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: tylko dlaczego normalni ludzie mają potem mieć utrudnione życie przez jakąś grupkę debili? Idąc tym tropem to fast foodów, słodyczy i w ogóle jakiegokolwiek cukru też trzeba zakazać, bo jakaś grupka ludzi ma z tym problem i tyją do jakichś absurdalnych wartości.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil z Węgier powinniśmy skopiować ich podejście do leków i suplementów. ZERO REKLAM


@markhausen: Marzenie... rynek reklamowy wuj by strzelił, jak nie reklamy prochów na ból głowy to na płonięcie konara albo zapalenie pochwy xD
  • Odpowiedz
@enron: te reklamy to jest jakas masakra. Ja w PL nie mieszkam, ale jak przyjezdzam z wizyta i zatrzymuje sie w hotelu lubie sobie odpalic telewizor w ramach background noise - leki, leki, suplementy, leki, lidl, leki. Jestesmy strasznie uzaleznieni od lekow i suplementow. Ja jak pierwszy raz zachorowalam w DE to zlapalam sie za glowe, bo lekarz mi powiedzial ze mam lezec w lozku i pic herbate, zadnej recepty, zadnego
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: żadnych zakazów i ograniczeń.
Nie wiem co to za moda, piszę ogólnie, ruch drogowy, zakupy w sklepach, budowy domu, itd, używki, wszystkiego zakazywać ograniczać. Nie tędy droga. Działac można tak aby sami ludzie nie chcieli po to sięgać.
A ograniczenia jedynie takie aby nie godziło to w wolność innych, aka palenie w restauracjach itp w przypadku papierosów.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: No i koniecznie wprost sformułowany zakaz palenia w oknach, na balkonach, koło wejść do budunku. Bo teraz to jest tak, że jeden powie, że można a drugi że jednak nie.
  • Odpowiedz