Wpis z mikrobloga

@paypalowiec: Ale wiesz, że słowa "taktyk" używa się na mirko, żeby móc wrócić do danego wpisu w swoim profilu kiedyś później, a nie po to, żeby skomentować cudzy post, że ktoś zrobił niby coś "taktycznego"?

  • Odpowiedz
@paypalowiec: miało być o zainteresowaniach

ale przy okazji - lepsze cv właśnie z tego typu nagłówkami jakie podałeś (delikatnie fikuśne) czy raczej klasyczne, stonowane, jednym fontem i tylko nagłówki większe i np. pogrubione?
  • Odpowiedz
@Vanr_: Bo np. na Androidzie nie da się otworzyć tych ulubionych (;

a wcześniej się nie dało nawet dodać. Poza tym wygodniej się pisze taktyk i wchodzi w profil niż w ulubione :D
  • Odpowiedz
@paypalowiec: A możesz napisać (w miarę możliwości), jaka u Was w firmie jest różnica między dobrą, a bardzo dobrą znajomością Worda/Excela? Chodzi mi konkretnie o przykłady, co stopień średnio-zaawansowany powinien umieć, a co zaawansowany.

Szczerze powiem, że mam z tym problem, jak wysyłam gdzieś aplikacje, do której kategorii się zaliczyć --' A nie chcę, żeby poźniej wyszły kwiatki, że zadeklarowałam poziom zaawansowany, a nie umiem nic, czego się ode
  • Odpowiedz
@isomalta: ja do tej pory przy excelu podawałem co ogarniam (tabele przestawne, formatowanie warunkowe, pisanie makr w VBA itp.) tylko trzeba to jakoś zwięźle zawsze określić
  • Odpowiedz