Wpis z mikrobloga

@meemphis11: Dobra dobra, najpierw niech reszta trenerów wykręci taki wynik jak Michniewicz. Wtedy dopiero będzie można oceniać, trenera ja rozliczam za efekty i wyniki, nie za to jak czuję się Szczęsny czy Lewandowski w kadrze
  • Odpowiedz
@Mathas: a jaki to wynik wykręcił Michniewicz? Chyba nie chcesz mi powiedzieć o mundialu w Katarze, gdzie tej parodii nie dało się oglądać i tylko dzięki temu że ekipa Messiego nam odpuściła wyszlismy z grupy. Jedyny dobry mecz jaki kojarzę za kadencji 711 to w finale baraży że Szwecja. Co do Probierza to nie byłem jego zwolennikiem, ale bije się w piers i widać że ma pomysł na tych chłopaków i
  • Odpowiedz
@Mathas: Dla mnie sport to przede wszystkim po prostu rozrywka. I taką pełni rolę społeczną oprócz tego, że buduje poczucie jedności i solidarności. Dlatego wolę obejrzeć 3 ciekawe mecze w wykonaniu naszej reprezentacji, niż męczyć się oglądając 4 mecze.
Poza tym, uważam że na murowaniu nic się nie wygra i mierząc wysoko nic tym się nie osiągnie. To nie czasu Mourinho.
A reprezentacja Michniewicza na MŚ wygrała tylko jeden mecz.
  • Odpowiedz
@meemphis11: ale to jest #!$%@?: typ 34 lata, były bramkarz arsenalu, siódmy rok w Juventusie, pierwszy raz uwierzył, że umie grać w piłkę, bo mu tak powiedział były trener polonii bytom
  • Odpowiedz
@andryu1992: Piłka to rozrywka na poziomie podwórkowym. Idziesz pokopać piłkę żeby obiad lepiej smakował czy pobawić się z synem, na najwyższym poziomie to już nie rozrywka a zawód, za który się rozlicza. Joga bonito nie wystarczy, bo liczą się gołe wyniki i osiągnięcia.
  • Odpowiedz
@Fandolores: Jak się patrzyło na grę w Katarze to zęby bolały ale jest to najlepszy wynik na mundialu od 1986 roku bo wtedy w Meksyku ostatni raz wyszliśmy z grupy.
  • Odpowiedz