Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
@Blaskun: ja bym powiedzial troche inaczej - te kobiety ktore chca zwiazku predzej czy pozniej ale sobie go znajduja, natomiast wieczne singielki to jest w sumie jak piszesz. Czesc z tych kobiet jest tak dysfunkcyjna ze nie widzi nawet najbardziej oczywistych rzeczy ktore ma przed oczami a czesc po prostu szuka rzeczy niemozliwych
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka

to ja mówię o sytuacji że dosłownie po seksie jest ghosting, nie że to trwa jeszcze jakiś czas


W takiej sytuacji widać seks był wyjątkowo słaby. Nie robiłem tak ale wyobrażam sobie że jakbym już poświęcił tyle czasu i zachodu żeby dobrać się lasce do majtek to nie zawijałbym się po seksie tylko pociągnął to jeszcze parę tygodni żeby pokorzystac.
  • Odpowiedz
a później po seksie je olewają.


@ZenujacaDoomerka: A może seks z kłodą jest beznadziejny i oceniają że warto jednak szukać dalej?

No i ciekawe dlaczego laski z 40-50 procenta średniej spotykają się z tymi z top 20% na tinderze a potem się dziwią że chodzi tylko o seks? To raczej oczywiste a statystyka pokazuje że 90% kobiet odpowiada tylko mężczyznom z top 20% i tylko oni mają z nimi interakcje. Co
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Wy kobiety celujecie przeważnie w topkę facetów. A co robi ta topka facetów? Szuka najlepszej sztuki (tak jak kobiety tego mitycznego księcia na białym koniu) i potem olewa bo to nie jest to. Winne są temu właśnie takie tindery, bo facet z topki ma over 100 par na miejsce tej dziewczyny. Znajdź sobie chłopa co ma 10par i jestem pewien, że to Ty go olejesz bo będziesz miała parunastu facetów
  • Odpowiedz
tajemnicza jest ilość starań wkładana w to by włożyć w dziurę po prostu, mi by się nie chciało tyle świrować nawet jakbym miała okazję wydymac johnnego deppa


@ZenujacaDoomerka: no widzisz, a dla nich to wyzwanie i gdyby mieli dostać od razu, bez żadnego starania, to by nie byli zainteresowani. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka ja zazwyczaj mówię kobietom że nic więcej niż seks z tego nie będzie. Gdy tego nie powiedziałem a jednak sie szybko zwijam. To oznacza że czuję olbrzymią niekompatybilność (to by wyszło gdyby seks nie był tak szybko). Rozumiem przez to któreś z poniższych:
- laska jest syfiarą
- nie pasuje mi jej zapach
- jest problematyczna/marudzi
- jest kosztowna w utrzymaniu
- koszmarny seks
- zamknięta głowa (wtedy wiem że niczego
  • Odpowiedz
problem w tym że kobiet chętnych na niezoobowiązujący seks wcale nie ma tak wiele, kobiety o wiele częściej chcą związku
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Jak bym na miejscu tego faceta, powiedział że chceod pani tylko seksu, taki przykład, to by mi pani oczy wydrapała, zaczęła ubliżać że jestem nędznym incelem i szowinistyczną świnią, Tak by to wyglądało, ewentualnie że robię z kobiet przedmioty a nie w pełni rozwiniętą istotę ludzką.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Po prostu nie kumasz dynamiki relacji.

Podam na moim przykładzie z jedną uszkodzoną.

Były randki, było w końcu coś ciekawego, dlatego się w to zabawiłem, laska bała się wielu rzeczy, była przez to minimalistyczna i skromna, no była "trudna" i czekająca, chociaż nie miała po co czekać, bo nie była 18 letnią dziewicą, był w końcu seks, przyznawała, że najlepszy w jej życiu (staram się dochodzić laskom do squirtingu przed
  • Odpowiedz