Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 103
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: kiedy? Każda jaka znałam ma problem utrzymać faceta bo już nawet się tak wycwanili że potrafią kilka naraz urabiać i niby czeka z seksem żeby było jej komfortowo na boku stuka inną a jak od tej dostanie to się zawija i tak ciągle xD
  • Odpowiedz
ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.


@ZenujacaDoomerka: Pragmatycznie i szczerze ci odpowiem chociaz sam tak nie robilem - bo to dziala. Malo kobiet chce seksu tak strikte.

Ale jest tez druga strona medalu; jest masa chlopow ktorzy naprawde chca stalego zwiazku ale nie sa wystarczajaco atrakcyjni. Na tych grupkach bo
  • Odpowiedz
iekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza


@ZenujacaDoomerka: to mi przypomina film "Ładunek 200" tam ten oficer, przyprowadził tą dziewczynę, powiedział mamie że to jego narzyczona a następnego dnia powiedział że szuka jej męża i przyprowadził jakiegoś chłopa z aresztu, potego go zastrzelił i powiedział że się jej nie spodobał xD. Tak sobie wyobrażam taką relację co opisałaś
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do glowy bo sam tego doswiadczylem. Facet na poczatku znajomosci musi byc duzo bardziej zaangazowany niz laska, nie znasz dobrze drugiej strony ale mowisz pewne slowa na wyrost. W trakcie znajomosci wychodzi ze albo do siebie nie pasujecie albo po prostu laska ma naprawde kiepski charakter i sie zwijasz. Z boku to moze byc postrzegane jako wykorzystanie dla seksu.

No dobra to dlaczego ludzie sie
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: no to sprawa jest prosta jakis przystojny chlop farmazonil szarej myszce by zrobic bum bum a pozniej bylo ciao. nic tu tajemniczego nie ma.

tak ludzie klamia by cos ugrac, a internet gdzie jestes anonimowy powoduje ze nie masz konsekwencji
  • Odpowiedz
tajemnicza jest ilość starań wkładana w to by włożyć w dziurę po prostu, mi by się nie chciało tyle świrować nawet jakbym miała okazję wydymac johnnego deppa


@ZenujacaDoomerka: kobiety maja duzo nizszy poped statystycznie niz faceci plus to tez pewnie kwestia budowania swojego ego.
  • Odpowiedz