Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
faceci z tatuażami mają większą szansę na tolerowanie tatuaży a przynajmniej na brak zaściankowych poglądów więc nie dziwię się że go wybrała


@ZenujacaDoomerka: I to jest wasze błędne podejście, w większości faceci z tatuażami próbują dodać sobie charakteru, którego im zwyczajnie brak, wy łapiecie się na takiego delikwenta, a później płacz, bo to zwykła piz#a życiowa, z kryminału prawie każdy wychodzi z tatuażami, a ich zaściankowe poglądy widoczne są na pierwszy
  • Odpowiedz
na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami


@ZenujacaDoomerka: takie grupy to rak, który powinien być nielegalny. Ile to razy niewinny chłop tam został obgadany, bo nie trafił w gust księżniczki
  • Odpowiedz
to ja mówię o sytuacji że dosłownie po seksie jest ghosting, nie że to trwa jeszcze jakiś czas


@ZenujacaDoomerka: miałem tak kiedyś, że laska mi się super podobała a po seksie zacząłem się nie brzydzić - nie mam pojęcia czemu, ale najwidoczniej może się tak zdarzyć
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: całe społeczeństwo się #!$%@?ło, nie warto nic.

Trzy razy wiązałem się z babami, zawsze byłem wierny i zawsze na koniec byłem kopany w dupę. Nie warto nic. Jak tylko na horyzoncie pojawia się lepsza alternatywa, to kurczak za swoją wierność dostawał #!$%@? do dupy. Tyle to jest warte. Całe te #!$%@? o wierności i wszystkim.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: może ugryzł mentosa i dlatego się rozeszli #pdk

A tak poważnie, z wiekiem mam wrażenie że jednak te przegrywy mają trochę racji. Do związku należy szukać kogoś kto miał niewielu partnerów / partnerek.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: trzeba mierzyć siły na zamiary. Jak gruba chce chada to niech się liczy ze będzie to one night stand. Po drugie jak jest gościnna w kroku i przesadnie miła dla każdego to podświadomie kategoryzujemy taką na jeden raz i wiemy że z tej mąki chleba nie bedzie ale w bułeczkę zawsze można wejść xd
  • Odpowiedz
Zamiast wziąć mniej atrakcyjnego typa który zostanie na zawsze wolicie wytatuowanych chadów który wymienia was na inne częściej niż skarpetki to wasza wina.
  • Odpowiedz