Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.


@ZenujacaDoomerka: bo laski, które chcą seksu akceptują tylko chadów 9+/10, mimo że same mogą być nawet 6/10 i obiecanie związku takiej szóstce jak samemu się jest szóstakiem jest łatwiejsze.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po
  • Odpowiedz
celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji


@ZenujacaDoomerka: xDDD

a to te co chcą związku nie chcą seksu? No to w takim razie po co nam kobiety :)

To po pierwsze a po drugie 100%, tak 100% kobiet który mi dały na pierwszym, maksymalnie drugim spotkaniu miały w opisie "nie dla ONS i innych skrótów" oraz miały zaznaczone, że szukają związku ( ͡°
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: większość kobiet z tindera nadaje się tylko właśnie do tego. To takie proste. To że są ruchane przez chadow działa w dwie strony. Świadczy o niskim poziomie. Jak taka jęczy że poznawała facetów, którzy zaliczyli i zwiali to generalnie ja rozpracowali xD
  • Odpowiedz
mnie to nie dotyczy, ale wystarczy poczytać co się na tych grupkach dzieje by wiedzieć że często tak bywa, że nawet jak baba czeka to wychodza takie kwiatki ¯\(ツ)/¯


@ZenujacaDoomerka: używałaś kiedyś tindera z kontem faceta?


Ciągnie was do patologii a nie do ułożonych chłopaków i zdziwenie że robią z was zlew na sp**me


@Foxbat: +1
  • Odpowiedz