Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

Zrobiłem tak kilka razy i, prawdę mówiąc, nie wiem dlaczego tak wyszło. Po tym, jak dwa trzy razy byliśmy w łóżku, to jakoś ochota na spotkania przeszła.

Co ciekawe, teraz jestem w 2 relacjach, które zaczęły się od łóżka i trwają już ponad rok.

Nie ma tu jednak reguły - wcześniej byłem długo w relacji, w której seks był dopiero po kilku spotkaniach. I zdarzyło mi się nie mieć ochoty
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

Wyjaśniam:

Jak spotykałem się z dziewczynami, to bardzo mnie ciekawiło jak wygląda Tinder/badoo z ich perspektywy. Średnia dziewczyna (ale taka naprawdę max średnia) pokazała mi licznik polubień. Było tam 10.000+ xD czyli w sumie to #!$%@? wie ile. Takiego zainteresowania to facet wyglądający jak Tom Hardy z miliardem na koncie mógłby pozazdrościć.
Kobiety mają przez to kompletnie nierealny obraz swojej faktycznej atrakcyjności i idące za tym oczekiwania z kosmosu. Niestety
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

Ciekawe, u mnie to nie było na poziomie świadomym, wtedy kiedy się zdarzało.

Nie potrafię u siebie znaleźć żadnej reguły, dlaczego z kimś utrzymuję relację.

Chociaż chyba jakość seksu ma na to pewien wpływ 🤔

Jak szybko liczę i patrzę w przeszłość, to dłużej trwają moje relacje, które zaczynają się od seksu, niż te które od kina, randek, kaw i innych pierdół. Ale to nie jest stuprocentowa zależność.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka historia stara, jak świat: laski spotykają się z dynamicznymi przystojnymi chadami, którzy mają takich na pęczki. Jednocześnie, co dobitnie pokazuje styl wypowiedzi uogolniajacy "faceci", kobiety te zupełnie ignorują spokojnych mniej urodziwych Krzyśków. A później zdziwienie i niedowierzanie, że łobuz wyruchał i zostawił...
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: odpowiem Ci - bo niektórzy faceci mają preferencje w kwestii wyglądu kobiety nagiej i po numerku dochodzą do wniosku że to nie dla nich partnerka. W dobie makijażu na twarzy łatwo wyglądać świetnie ale pod ubraniami to już trudniejsze, szczególnie gdy facet ma preferencje co do tego jak ma wyglądać kobieta w kroku.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: myślałem o tym jak możecie zminimalizować tego typu zagrywki i przedstawię Ci co może zadziałać :
- poczekać z seksem do kolejnych myślników
- poznaj jego rodziców
- poznaj jego znajomych
- rodzicom i znajomym nie przedstawiają się jako koleżanka tylko że spotykacie się.
- na socjalach jego i swoich oznaczcie się
Potencjalnie gościowi będzie wstyd potem wszystko odkręcać lub takie szopki odstawiać co rusz. Na dodatek masz jakąś tam
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka wielu facetów żeby zaruchać posunie się do niemal wszystkiego, a to, że graja na wiele frontów to sam tak robiłem jak byłem młodszy-4 czy 5 lasek to był standard
Tera już jestem stary uj i nie ma już takiego popędu, oraz zwyczajnie mi się nie chce
  • Odpowiedz