Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie fascynuje? Siedzę sobie na grupie tinderowej typu ostrzeganie przed facetami i ja naprawdę nie rozumiem czemu faceci zamiast celować w kobiety które chcą seksu to obiecują związki kobietom które chcą stałej relacji a później po seksie je olewają.

Dosłownie masa postów "nawet poznał mnie z rodzicami , jak dostał czego chciał to zniknął" no nie rozumiem po prostu. Tyle czasu spędzonego, rozmowa z rodzicami itp tylko po to by zaliczyć? Ciekawe co rodzice takiego delikwenta sobie myślą jak co miesiąc inną przyprowadza. Totalnie niezrozumiałe dla mnie. Jakby mi się chciało stukać to bym se wzięła kogoś kto ma takie same zamiary zamiast świrować pawiana i oszukiwać.

#gownowpis #tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
@mistejk: mało jest takich co powiedzą, że chcą tylko seksu bo to stawiałoby je w złym świetle, dlatego się ich o to nie pyta. Jeśli ma kolegów, spotyka się z innymi facetami to chce tylko seksu, jeśli zapraszasz na randkę ale woli wpaść do ciebie na netflixa to chce tylko seksu itd. Sporo komunikacji odbywa się poza mówieniem wprost.
  • Odpowiedz