Wpis z mikrobloga

Jeden z moich pierwszych wpisów na Wykopie (z głupa sobie sprawdziłem co tam się działo w 2015) - wrażenia z randki z super dziewczyną.
Ta sama dziewczyna leży właśnie obok mnie i chrapie cicho w naszym łóżku, w naszym mieszkaniu :D Udało mi się! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #wygryw
Cedrik - Jeden z  moich pierwszych wpisów na Wykopie (z głupa sobie sprawdziłem co ta...

źródło: xddd

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
w prawym górnym rogu masz taki krzyżyk.


@Cedrik: to w wersji dla chrześcijan, ja n.p. nie mam nic, a kiedy byłem okultystą to miałem pentagram( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 8
Najpierw beczy, póżniej się chwali,


@Mega_Smieszek: ale co Ci się nie spina? Że jest mi źle, bo straciłem (straciliśmy) dzieci rosnące w brzuchu mojej dziewczyny a jednocześnie cieszę się, że z nią jestem? Co Ci się tu wyklucza?
  • Odpowiedz
  • 40
chciałeś klepu klepu po pleckach, bo fajnie tak - to normalne.


@Mega_Smieszek: To nic wstydliwego, oczywiście, że chciałem. Było mi strasznie źle i smutno i nie wiedziałem, co mam z tym zrobić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Koleś, ty te swoje wpisy pod tym wątkiem też tylko dla atencji robisz. Nikt cię tu nie wołał ani nie zapraszał, więc po co burzę robisz jak nie dla plusów? Wyjmij kija z dupy i wrzuć profil na czarno jak cie takie treści oburzają.
  • Odpowiedz