Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem trzeci odcinek Akolity. To największe gówno jakie wyszło w historii #starwars poziom kretynizmu wywaliło ponad stratosferę. I chyba właśnie darowałem sobie wszystkie kolejne filmy i serie w tym uniwersum. To plucie wszystkim fanom w twarz, kompletne zniszczenie kanonu i tego czym jest moc. Nie polecam!

Ale mi podnieśli ciśnienie. Gratulacje zarżneliście Gwiezdne Wojny! #filmy #seriale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Jariii - Właśnie obejrzałem trzeci odcinek Akolity. To największe gówno jakie wyszło ...
  • 26
  • Odpowiedz
@Jariii: takie pierdzielenie słyszałem przy przynajmniej 3/4 książek, jakby słuchali takich marud nie powstało by dużo fajnych lekkich książek do autobusu...
poczekaj aż mistrzo obojnako wyjdzie na scenę :D
  • Odpowiedz
  • 5
@mati1990: Ja też tego słucham od 30 lat. I nawet pamiętam te dramy przy prequelach. Ale tego naprawdę nie da się odzobaczyć szczególnie tej ich piosenki xF
  • Odpowiedz
  • 6
@AtlantyQ: Też tak uważam. Ludzie z hejtowali Hana solo, a to był całkiem niezły film. Głównie dlatego żeby wyrazić swoje oburzenie.

@haabero: No właśnie nie. Siostry Nocy nie były wrażliwe na moc, tylko używały magii ciemnej strony. A to jest nędzna podróbka.
  • Odpowiedz
@Jariii: nie tylko ciemnej strony bo w Opowieści Imperium widzimy też wiedźmy, które używały magii jasnej strony

W sumie tutaj od 7:22 dobrze to tłumaczy
haabero - @Jariii: nie tylko ciemnej strony bo w Opowieści Imperium widzimy też wiedź...
  • Odpowiedz
  • 2
@haabero: Wiem. Tylko wyraznie napisałem Siostry Nocy NIE UZYWAŁY MOCY ani nie były wrażliwe na moc. One nie były jak Jedi czy Sith. Były zwykłymi kobietami. To ludzie często zle interpretują, one używały MAGII ciemnej strony plus jakieś tam historie poboczne. To trochę tak jak z alchemią Sithów, która też była formą magii.

@amrotek Amdor był spoko ale zaskomplikowany dla wielu.
  • Odpowiedz
@amrotek: zaskakująco dojrzały serial.

Ja lubię też mandaloriana, czuję tam tą samą magię jaką czułem jako dzieciak oglądając oryginalną trylogię.
  • Odpowiedz
@Jariii: chodziło mi o to, że tak jak w tym filmie co podesłałem w międzyczasie było bardzo dużo odłamów ludzi interpretujących różnie moc
  • Odpowiedz
poziom kretynizmu wywaliło ponad stratosferę


@Jariii: nie gadaj... kurde, myślałem że dwa pierwsze odcinki to gówno, ale teraz mnie zmartwiłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jariii: kino jest oglądane niemal tylko przez białych chłopaków. Znienawidzonych przez lewactwo. Właśnie dlatego wszystko niszczą. Z nienawiści do nich. To samo tyczy sie gier.
  • Odpowiedz