Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem trzeci odcinek Akolity. To największe gówno jakie wyszło w historii #starwars poziom kretynizmu wywaliło ponad stratosferę. I chyba właśnie darowałem sobie wszystkie kolejne filmy i serie w tym uniwersum. To plucie wszystkim fanom w twarz, kompletne zniszczenie kanonu i tego czym jest moc. Nie polecam!

Ale mi podnieśli ciśnienie. Gratulacje zarżneliście Gwiezdne Wojny! #filmy #seriale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Jariii - Właśnie obejrzałem trzeci odcinek Akolity. To największe gówno jakie wyszło ...
  • 26
  • Odpowiedz
@dqdq1: @amrotek Andor jeszcze mogą spieprzyć w nadchodzących odcinkach :/ Ale ogląda się gorzkosłodko BARDZO, bo gdzieś z tyłu głowy jest, że tak mogło wszystko związane z GW wyglądać. Mogliśmy mieć sequele z Extended Universe w tym stylu, dla dorosłych i na poważnie :((((
  • Odpowiedz
Andor to najlepsze co powstało w tym uniwersum (z filmów i seriali)


@amrotek: może nie najlepsze, bo strasznie rozwleczone i pierwsze odcinki o niczym, ale warto obejrzeć
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranger: Problemem tego serialu nie jest to, że jest słaby. On po prostu zmienia kanon np. historię zakonu czy Anakina. Dosłownie bastardyzuje gwiezdne wojny do jakiejś lesbo opery z czarami i murzynami.
  • Odpowiedz